ריפוד

 
 
"אל תביט בקנקן, אלא במה שנמצא בתוכו," טוענת האמרה הנושנה. אבל למה לבחור בין השניים, כשאפשר ואפילו עדיף להסתכל גם על הפנים וגם על החוץ. דבר זה נכון במיוחד כאשר הדבר נוגע לשיפוץ ולחידוש רהיטים, היכן שישנה חשיבות עליונה הן לבדים ולחומרים המשמשים לציפוי הרהיטים והן לריפוד המעניק לרהיט את הנוחות הדרושה ואת המראה האסתטי.

למותר לציין כי התקנה איכותית ומקצועית של ריפוד עושה יותר מאשר להעניק לרהיטים מראה טוב ונוחות, אלא חשובה גם לשמירה על בריאותם של האנשים העושים בהם שימוש. ריהוט עם ריפוד שהותקן בחוסר מקצועיות, או תוך שימוש בחומרי ריפוד לא איכותיים עלול לתרום לדפוסי ישיבה לא בריאים ולכאבי גב, צוואר ובעיות נוספות.

ריפוד במרפדייה מקצועית


יש לכם רהיט ישן, עתיק או פגום אותו אתם מבקשים לשפץ, או שאולי סתם ברצונכם להפיח ברהיטים חיים מחודשים? חשוב כי תפנו למרפדייה מקצועית אשר תוכל לטפל ברהיטים במקצועיות ובמיומנות. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בריהוט עתיק או בריהוט אשר משלב אלמנטים שונים, כגון קפיצים, מנגנונים שונים וכיוצא באלה. רק מרפדייה מקצועית תוכל לבצע את הריפוד בצורה מקצועית שתעניק לרהיט לא רק מראה מעולה, אלא גם איכות יישומית לאורך זמן.

פעמים רבות אנשים שלא מבינים ברהיטים רואים רק את הבד או העור העוטף את הרהיט, או במקרים קצת יותר טובים, מתייחסים גם לריפוד. אולם זה לא הכול, וגם כאשר הבד והריפוד שחוקים, אין הדבר אומר שהרהיט הגיע לקץ דרכו. למעשה, מביני עניין יודעים כיצד לאתר רהיטים איכותיים, כגון ריהוט עתיק וריהוט מעץ מלא, אשר נראים לא טוב. פריטים אלה, הם רוכשים במחירים מצחיקים ולוקחים אותם לחידוש ולשיפוץ. כך, במחיר של רהיט חדש אך זול וקצר חיים, ביכולתם ליהנות מרהיט מרהיב ואיכותי.

ליפסון עיצובים לשירותכם תמיד


יש לכם ריהוט ישן שאינכם יודעים מה לעשות איתו? רוצים לדעת אם גם אתם יכולים להפוך את הגרוטאות במחסן לריהוט אקסקלוסיבי ומרשים? בליפסון עיצובים, מרפדייה משפחתית בכפר אז"ר רפדים מסורים ומיומנים, בעלי ניסיון של למעלה מ-35 שנה בתחום הריפוד. המרפדייה מספקת מענה מקיף ומקצועי לתיקון, לשיפוץ ולחידוש ריפוד ושל ספוגים, תיקון של פגמים בעץ ובצביעה ועוד. כמו כן, מספקת המרפדייה ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל דורש.
 
 
תביאו את הספה הישנה ותחזרו עם ספה כמו חדשה!
 
 
 
ריפוד כסאות וכורסאות אצל ליפסון עיצובים