צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רפדים

 

הבייביסיטר של הספות שלכם

 
"ילדים זה שמחה" אומר השיר המפורסם. אך כל הורה יודה בפה מלא שילדים זה גם המון לכלוך ובלגן. ילדים מרבים להתלכלך ונוטים ללכלך ולהכתים כל דבר שעמו הם באים במגע, ובכלל זה גם את ריפודי הכיסאות, הספות ומערכות הישיבה בבית. לכן, כל בית שיש בו ילדים זקוק מדי פעם לשירותיהם של רפדים.

הספות ומערכות הישיבה ראו ימים יפים יותר? רוצים להחזיר לריפוד הבלוי והמוכתם את יופיו שאבד?
חייגו:072-3249695 ונשמח לעזור
 

ריפוד חדש - ונפטרים מכל הכתמים והלכלוך

 
 
לא קשה לזהות בית שגרים בו ילדים קטנים. גם אם אין בו צעצועים שפזורים בכל עבר ניתן יהיה לזהות בית שכזה באמצעות בחינת מצבם של הריפודים בבית. אם הריפודים מלוכלכים בכתמי אוכל ושתייה, עקבות נעליים, בוץ, צבעי גואש ואף כתמים פחות סימפטיים, סימן שבבית יש ילדים. המשחק וההשתוללות יוצרים גם בלאי מואץ, המתבטא בסימני שחיקה, פרימת תפרים, קרעים, שפשופים וכו'. אנחנו, ההורים, מקבלים כל כתם וחוט פרום באהבה ומוכנים לספוג הכול, רק שהילדים שלנו יאכלו, ישחקו להנאתם ויהיו בריאים. הריפודים שלנו, לעומת זאת, לא יכולים לספוג כל דבר. לכן, טוב שישנם רפדים שיכולים לסייע לנו בחידוש הרהיטים.
 
 
 
רפדים יהפכו כל רהיט ישן לנח וכיפי לישיבה
 
 
 
 

רפדים הם אנשי המקצוע שמתמחים בטיפול, בחידוש ובהחלפת ריפודים. למרות שכל אחד מאיתנו יכול לרכוש חומרי ניקוי ביתיים ולנסות להיפטר מהכתמים בכוחות עצמו על ידי טיפול תכוף וקבוע, הרי שקשה לבצע זאת בפועל, מה גם שתמיד ישנם כתמים עקשניים שמסרבים לעזוב אותנו. זאת ועוד, היעדר ידע וניסיון מקצועי בניקוי גורמים לכך שבעת מלאכת הניקוי נגרם יותר נזק מתועלת, כמו למשל שפשוף הכתם או ייבושו באמצעות אוויר חם, הגורמים לספיגה עמוקה יותר בסיבי הריפוד. והבלאי ממשיך להאיץ.

לכן, אחרי שהריפוד המקורי כבר עשה את שלו והאותות לכך ניכרים עליו בבירור, הגיע הזמן להיעזר בשירותיהם של רפדים מקצועיים ופשוט להחליף לריפוד ספות וכורסאות חדש, נטול כתמים.

 

רפדים – מצילים את כל הריפודים

 
אם הספות והכורסאות כבר אינן מה שהיו בשנים שלפני בוא הילדים למשפחה, אין זה מחייב להחליפם. בוודאי לא אם אתם אוהבים את העיצוב שלהם, או שמדובר בפריטים עתיקים וקרובים ללבכם. גם אם יש לכם מערכות ישיבה, כורסאות וספות שנדמה לנו שאבד עליהן הכלח אחרי שנים של בלאי, לכלוך ונזק בלתי הפיך לכאורה לריפוד, עדיין אפשר להציל את המצב.

בעבודה מקצועית לעילא, יחליפו הרפדים את הריפוד וישקמו לחלוטין את מראה הרהיט, וכך יחזירו את גלגלי הזמן לאחור. יותר מכך, תוכלו להחליט האם להשיב לרהיטים בעלי הערך הסנטימנטלי את מראם הקודם, או לחילופין, לתת להם חיים חדשים בדמות ריפוד בצבע חדש או בדוגמא עדכנית יותר.

זו הזדמנות מצוינת גם להימנע מזריקת רהיטים יקרים ללב, גם לחסוך על ריהוט חדש וגם לעדכן את עיצוב הסלון וגווניו.
 
 
ספה שעברה מהפך ע"י רפד
 
 
 
רפדים
 
 
 
 

ליפסון עיצובים - רפדים מקצועיים לשירותכם

 
אם גם אתם מעוניינים להשיב לריפודים שלכם את המראה החדש והנקי שאפיין אותם כשרק היו חדשים (או לפני שנולדו הילדים), הגעתם לכתובת הנכונה. מרפדיית ליפסון עיצובים שמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ-35 שנות ניסיון בחידוש ריפודים ורהיטים. אנשי המקצוע שלנו ישמחו להשיב לכיסאות, לכורסאות, לספות ולמערכות הישיבה שלכם את המראה שאבד להן, ולהעניק לכם שירות מקצועי ויחס אישי.

למידע נוסף אודות הענקת חיים חדשים לריפודים הישנים שלכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.