צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד שרפרפים

 

משרפרף פשוט לשרפרף מעוצב

 
לאנשים רבים יש בבית שרפרף כלשהו. השרפרף הזה יכול להיות במטבח ולשמש אתכם להגעה לנקודות גבוהות והוא כול להיות בסלון כדי שתניחו עליו רגליים. חלק מהשרפרפים לא מוצאים את ייעודם בחיים וכל חייהם פשוט עומדים בסלון ומחכים שתעשו איתם משהו ובדרך כלל זה מסתכם בהנחת ציוד כדי שלא יהיה על הרצפה. מן הסתם שמתישהו תרצו לזרוק את השרפרף הזה שלא מועיל לכם אך אם תתנו אותנו לנו בליפסון עיצובים נהפוך לכם אותו לשרפרף אחר לחלוטין, כך שלא תזהו שהוא אותו שרפרף מכוער שלא היה לו שימוש.

 

ריפוד שרפרפים להפיכת השרפרפים למעוצבים

 
  • אם נדמה לכם שלשרפרפים שלכם אין עתיד חכו שתרצו מה אנחנו בליפסון עיצובים מסוגלים לעשות להם. שרפרפים הם פריטים שדברך כל ללא מעוצבים ויצרני השרפרפים לא שמשקיעים בם מאמץ מיוחד להפיכתם למעוצבים כיוון שזה ייקר אותם חלק מהשרפרפים דווקא כן מגיעים מעוצבים אך בסופו של דבר הם אינם עמידים לאורך שנים רבות ועתידם להיזרק.

  • לפני שאתם מחליטים שצריך לקנות שרפרף חדש או פשוט להיפתר מהישן, על ידי החלפת הריפוד שלהם אפשר להפריח בהם חיים מחדש. מה שבדרך כלל נהרס בשרפרפים מרופדים הוא הריפוד והשרפרף עצמו עדיין שמיש לחלוטין. פגם בריפוד יכול לכער את השרפרף מאוד וגם להפוך אותו ללא נוח וללא שימושי ולכן החלפה נכונה של ריפוד יכולה לתרום למראה ובכך להשאיר אותו שמיש.

  • ריפוד שרפרפים יכול להיות מותאם לכל שרפרף כאשר ההתאמה יוצרת את ההרמוניה. זה לא חוכמה לקחת ריפוד מעוצב ולהתאים אותו לשרפרף מכיוון שההתאמה צריכה להתבצע באופן הרבה יותר כולל כאשר יש התחשבות במקום אליו השרפרף מיועד, האם יש לו שימוש חיצוני או פנימי והאם הוא מתאים לעיצוב הכולל. כאם יש צורך להתחשב מאוד ברצון של הלקוח ולאפשר לו ליהנות מדוגמאות רבות שיגדילו את הדמיון.

 

ריפוד שרפרפים לשרפרף חדש לחלוטין

 
פעמים רבות אנשים כלל לא מזהים את השרפרף שלהם ארי שהוא עבר שיפור אצלנו בליפסון עיצובים. אפשר לחדש שרפרף עץ פשוט שבכלל לא היה לו גוף עבה ולהפוך אותו לשרפרף מעוצב שישפר את הבית שלכם מאוד. אפשר להתאים את השרפרף למערכת הישיבה שלכם כך שייראה לכולם שהוא הגיע כחלק ממנה, אפשר להדביק לו ריפוד קפיטונאז' ואפשר גם לשפר את המראה של העץ שלו, לצבוע אותו מחדש ולחסוך עלויות רבות של החלפת שרפרף חדש.