צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד רהיטים עתיקים

 

 

חידוש רהיטים ישנים: ממרכב ועד ריפוד

 
יש לכם רהיט עתיק שאתם רוצים לזרוק? אל תמהרו

אנשים רבים מחזיקים אצלם ריהוט עתיק יחסית שכבר לא מייצרים היום. המחשבה הראשונה של אותם אנשים היא שהם צריכים להיפתר כמה שיותר מהר מהריהוט העתיק הזה שיש לו ריפוד בלוי ולא איכותי ולהחליף אותו ברהיט הרבה יותר מודרני וחדש עם ריפוד איכותי. לפני שאתם ממהרים להוציא הרבה כסף על רהיטים חדשים, אנחנו בליפסון עיצובים נשמח להראות לכם כיצד אפשר להפוך גם את הרהיט הישן ביותר על ידי החלפת ריפוד רהיטים עתיק בריפוד חדש ואיכותי שיפריח הרבה חיים בסלון שלכם.
 

חיסכון בכסף משמעותי ביותר

 
 
החלפת ריפוד רהיטים עתיק בריפוד חדש הוא הפתרון הכי טוב למי שמחפש רהיט שנראה מודרני. אמנם אנשים רבים אוהבים את היוקרתיות ואת האווירה המודרנית שיש להם בבית אך הרבה יותר מיוחד לשמור על הרהיטים העתיקים שלכם, ולא משנה מאיזו תקופה היא, ופשוט להפוך אותם להרבה יותר שימושיים ונוחים. אמנם לקנות רהיט חדש יכול לרגש לא מעט אנשים אך יש לכך הוצאות רבות שיכולות להסתכם במאות אם לא אלפי שקלים וכשמדובר על מערכות ישיבה גדולות אפילו עשרות אלפי שקלים. על ידי החלפת הריפוד תקבלו מחירים הרבה יותר נמוכים וכדאיים.
 
 

ריפוד רהיטים עתיקים: כיצד מחליפים אותו נכון?

 
  • כדי להחליף ריפוד רהיטים עתיקים יש צורך בהרבה ידע ומומחיות. עוד לפי שנוגעים בשלב העיצוב והתאמת הריפוד חשוב לציין שהחלפת ריפוד רק נראית פשטה אך היא ממש לא כזאת. כדי להחליף ריפוד יש צורך להוציא בעדינות את הריפוד הישן ולראות עד כמה ניתן לנצל אותו. יש ריפודים רק צריכים ניקיון וחידוש צבע לעומת רהיטים שצריכים להחליף בהם את כך הספוג וגם לחדש את העץ עצמו מה שדורש תהליך ארוך ומורכב יותר.

  • כדי להתאים את הריפוד מבחינה פיזית לרהיט יש צורך בדיוק רב. כשמחליפים ריפוד לרהיטים כמו כורסאות וספות ניתן להתאים להם את כל סוגי הריפוד הקיימים אך ההתאמה חייבת להיות מושלמת כדי שהרהיט באמת ייראה כמו חדש. כאן נכנס לתמונה גם הנוחות של הלקוח וסוג הריפוד שהוא רוצה כך שבסוף הוא יהיה מרוצה מהתוצאה הסופית.

  • אחרי שהתאמנו את הספוגים את הכריות עצמם לרהיט הישן-חדש, יש צורך לבחור את סוג הריפוד. חלק מאנשים בוחרים בריפוד עור יוקרתי לצד אנשים שנשארים נאמנים לריפוד הבד במסורתי. כאן יש צורך להתאים גם את ההעדפה האישית של הלקוח וגם ההמלצות של בעלי המקצוע אצלנו בליפסון כדי להתאים את הרהיט למקום אליו הוא מיועד.
 
ריהוט עתיק
 
 

אנחנו בליפסון עיצובים מחכים לכם

 
ליפסון עיצובים כבר למעלה משלושים וחמש שנים מתעסקים רפדים מקצועיים שנותנים תמיד את כל מה שהלקוח צריך. בשירותים שלנו ניתן למצוא ריפודים מכל הסוגים ובכל הגווים, החלפת ספוגים לריפודים ישנים, ריפודי עור, ריפודי בד, תיקוני עץ, תיקון של הריפוד הישן כמובן צביעה. אצלנו למרות שהטיפול הכי איכותי בשום בלי צל של ספק המחירים יהיו הכי משתלמים בהתחייבות.
 
 
לקבלת פרטים נוספים בנושא – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.