צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד קפיטונאז'

 

על ריפוד קפיטונאז' שמעתם?

 
ריפוד קפיטונאז' הוא אחד מהריפודים שהיו שייכים לתקופות יותר ישנות ולאופנות שחלפו מן העולם אך עדיין ניתן לראות כיצד הם חלק מהריפודים הכי נחשקים עד היום. ריפוד זה הוא ריפוד מיוחד בו הריפוד נוצר בכפלי עור מכוונים כאשר סוף תהליך הריפוד יוצרים כפלים מיוחדים ומעוצבים בעזרת כפתורים, שמסודרים בצורה סימטרית כדי לתת את הדוגמה הכי טובה לאותו רהיט. ניתן למצוא ריפוד מסוג זה בכורסאות רבות, בספות ובספסלים.
 

ריפוד קפיטונאז' אצלנו בליפסון עיצובים

 
בליפסון עיצובים תמצאו את כל הפתרונות הכי טובים לריפודים הכי מושלמים שיכולים להתאים גם לרהיטים הכי ישנים שלכם. גם אם יש לכם ריהוט עם ריפוד הקפיטונאז' המפורסם ואתם רוצים לחדש אותו וגם אם החלטתם לשדרג רהיט ישן שאתם רוצים לזרוק, אנחנו כאן לשירותכם כדי להתאים את הריפוד הכי איכותי שיהיה עמיד ביותר למראה חדש ורענן. יחד עם ריפוד קפיטונאז' אפשר למצוא מגוון ריפודים אחרים מתקופות שונות ואופנות שכבר חלפו כדי להיות הכי מיוחדים שיש.
 

מה דורש ריפוד קפיטונאז' ואיפה ניתן להתקין אותו?

 
  • ריפוד קפיטונאז' הוא ריפוד מבוקש ביותר בעיקר לאלו שאוהבים את הסגנון המיושן, סגנון פחות מודרני בסלון ובחדר השינה אך בלי ספק הרבה יותר מיוחד. ריפוד כזה דורש הרבה ידע ולא כל אחד יכול להתקין ריפוד כזה ודאי לא לכורסה או ספה ישנה ובלויה. להחלפת ריפוד איכותית יש צורך בתבונה ובהבנה של הרהיט, להבין מה צריך בדיוק להחליף בו ומה אפשר להשאיר. בחלק מהפעמים נדרשת החלפת ריפוד ולחלק מהרהיטים י צורך בשיפוץ כולל.

  • התקנת הריפוד חייבת להתבצע בהתאמה לסוג הרהיט. גם לריפוד קפיטונאז' יש מגוון רחב של סוגים, עובי שונה לכל ריפוד, צבעים שונים וגם סוג בד שונה. את הדוגמה הספציפית הזו אפשר לבצע באמצעות סוגי בדים שונים ואפילו על ידי עור וריפוד דמוי עור. כדי לבצע התאמה מירבית יש צורך בידע והבנה של הרהיט ומיטב המומחים שלנו יבצעו את ההתאמה בצורה הכי מדויקת שיש כדי שהרהיט ייראה חדש לחלוטין.

  • גם אם מדובר ברהיט מיושן שהריפוד הוא לא הצרה היחידה שלו אנחנו כאן כדי לעשות את הטיפול בצורה מושלמת. אצלנו תקבלו החלפת ריפוד איכותית אפילו אם הריפוד הקודם לא היה ריפוד קפיטונאז' וגם טיפול ברגליים שבורות, עץ שאיבד מהברק שלו וצביעה מחודשת במידת הצורך.
 

אנחנו בליפסון עיצובים מחכים לכם

 
ליפסון עיצובים כבר למעלה משלושים וחמש שנים מתעסקים רפדים מקצועיים שנותנים תמיד את כל מה שהלקוח צריך. בשירותים שלנו ניתן למצוא ריפודים מכל הסוגים ובכל הגווים, החלפת ספוגים לריפודים ישנים, ריפודי עור, ריפודי בד, תיקוני עץ, תיקון של הריפוד הישן כמובן צביעה. אצלנו למרות שהטיפול הכי איכותי בשום בלי צל של ספק המחירים יהיו הכי משתלמים בהתחייבות.

 

חידוש רהיטים כמו אוויר לנשימה

 
אצלנו עוסקים בתחום הריפודים והרהיטים שנים רבות מתוך אהבה לעיצוב ולאומנות שהמלאכה דורשת והחיוך של הלקוחות שלנו שמגיעים לקבל שירות ונכנסים למשפחה חמה ואוהבת. הצוות שלנו מקצועי ויסודי בכל מה שקשור לעבודה שאנו מבצעים והיחס האישי נותן לכולם את כל הביטחון שהם צריכים כדי להפקיד את הפריטים הכי חשובים שלהם שיעמדו לתיקון בכל תשומת הלב ועל כל הפרטים הכי קטנים.