צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד ספסלים

 

להפוך ספסל פשוט לפריט מעוצב

 
ספסלים רבים נמצאים במקומות רבים שיכולים להיות גינות בחברות, במסעדות וכמובן בבתים של כולנו. אמנם ספסל נשמע לכולנו די מיושן אך אם מוסיפים לו כל מיני אלמנטים הוא יכול להפוך לספסל חדשני שיכול להוסיף מאוד לעיצוב. יש לספסלים הרבה יתרונות ולמרות שלא נפוץ לראות אותם בבתים פרטיים דווקא ההימצאות שלהם יכולה להועיל מאוד למי שרוצה לקבל בית עם סטייל שאין להרבה בתים אחרים. ריפוד ספסלים היא אחד מהשיטות שיכולות להפריח חיים בספסל ולהתאים אותו לעיצוב הכללי בבית.
 

מה צריך לדעת על ריפוד ספסלים?

 
  • ריפוד ספסלים יכול להיות פתרון מושלם לספסל שנמצא בבית ואין לו שימוש ואנחנו תוהים אם להשאיר אותו או לזרוק אותו כיוון שהוא לא מוסיף הרבה גם לא מבחינת נוחות וגם לא מבחינת עיצוב. בעזרת ליפסון עיצובים הספסל שלכם יכול להפוך לספסל מאוד אטרקטיבי כאשר שתי הבעיות הללו ייפתרו בעזרת ריפוד מתאים. הריפוד יכול להיות איזה ריפוד שרק תרצו כאשר הוא יהיה נוח מאוד לישיבה וישדרג אותו בצורה שלא האמנתם שאפשר לשדרג.

  • הוספת ריפוד לספסל תהפוך אותו מסתם עוד ספסל קשה שלא כיף לשבת עליו לחוויה מדהימה שכולם רוצים לשבת עליו. הספסל יכול להיות בבית ולמרות שזה לא נשמע לכם רעיון כל כך טוב, אחרי שנוסיף לו ריפוד מתאים אתם תגלו איך הוא הופך להיות הפריט הכי מעוצב בבית. לספסל יש יתרונות רבים ולא משנה אם מדובר על ספסל עץ או ספסל בטון שיש לכם בגינה, תסמכו עלינו שנדע לעשות את העבודה.

  • ספסל לשימוש חיצוני צריך התייחסות מיוחדת. לא כל ריפוד ספסלים יכול להתאים לספסל שמיועד לישיבה חיצונית כיוון שבסופו של דבר תנאי מזג אוויר יכולים להרוס ריפוד לא איכותי. אנחנו בליפסון עיצובים יודעים כיצד להתאים את הריפוד לסוג השימוש בו וגם אם מדובר על ספסל שנמצא בגינה שסופגת שמש חזקה בכל יום, הריפודים שנתקים לספסלים שלכם יהיו מעולים ועמידים לאורך זמן.

 

התחשבות בטעם האישי בעיצוב הכללי

 
ריפוד ספסלים יכול להיות ריפוד איכותי ביותר אך כדי העניק את ריפוד הכי מתאים יש צורך להתחשב בעיצוב הכללי אליו הספסל מיועד. לא כל ריפוד יכול להתאים לכל סלון או לכל חדר שינה וגינה ולכן י שצורך להבין את התמונה הכוללת. גם הטעם האישי של הלקוחות נכנס לתמונה וכך יחד עם הלקוח אנחנו בליפסון משפרים כל ספסל ישן והופכים אותו למוצר חדש שנותן הרבה חיים לכל מקום בו הוא יימצא.

 
 

אנחנו בליפסון עיצובים מחכים לכם