צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד ספות עשה זאת בעצמך

 
 

כחלק מטרנד ה"עשה זאת בעצמך", אולי חשבתם גם על ריפוד ספות – ובואו נראה אם זה אפשרי

 
בעולם של ימינו, יותר ויותר אנשים בוחרים לנסות ולבצע מלאכות שונות בבית שלכם בכוחות עצמם. החל ממלאכות של בניית רהיט כזה או אחר ועד צביעת הבית – בהחלט ישנן לא מעט משימות ומלאכות שניתן לבצע בכוחות עצמנו, ומי שאוהב ויכול לבצע זאת בהחלט מוזמן לעשות זאת עם הכלים המתאימים והחומרים המתאימים. כחלק ממגמת ה"עשה זאת בעצמך", נסתכל לרגע על ריפוד ספות עשה זאת בעצמך. ריפוד ספות, עבור מי שלא בקיא בתחום, הוא מלאכת ההתאמה, הגזירה והתפירה המדויקת של כיסוי בד איכותי ומדויק עבור ספות בגדלים שונים – וכאשר מגיע הזמן שלכם לחדש את ריפוד הספות שלכם, אתם אולי רוצים לעשות זאת בעצמכם. ובכן, אפשר להגיד שאתם בהחלט יכולים לעשות זאת – אם אתם מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר בכל מה שנוגע לתפירה מדויקת על המילימטר של בדים, התאמה מדויקת של גדלי הבדים לפי שבלונות הספה וממדיה, גזירת בדים מדויקת ומקצועית לפי ממדים אלה, ועבודה עם בדים מסוגים שונים לפי הצרכים שלכם. במידה ואתם לא באמת מקצוענים בתחומים אלה (ואם אתם לא רפדים מקצועיים, סביר שזהו המצב), כדאי לא לנסות לרפד ספות בעצמכם.
 
 

כיצד מתבצע ריפוד ספות מקצועי ואיכותי, ומדוע לעשות זאת בעצמכם זה רעיון לא טוב?

 
 
  • איך מרפדים ספות? הסיבה שריפוד ספות עשה זאת בעצמך הוא לא רעיון טוב כל כך היא בעיקר משום שמדובר בתהליך לא פשוט כלל וכלל, שנדרשת עבורו מקצועיות בתחומים רבים ספציפיים עבור תהליך זה. בתור התחלה, ריפוד ספות מתחיל במדידה מדויקת של ממדי הספה וביצירת שבלונות מדויקות של ממדים אלה על בסיס הריפוד הקיים של הספה. לאחר שיצרנו שבלונה מדויקת של הספה, ניתן להתחיל לבצע את עבודת הבד – עבודה שמתחילה בגזירה מדויקת של הבדים השונים לפי היריעות השונות הנחוצות עבור יצירת הריפוד החדש, ונגמרת בתפירה מדויקת ומילימטרית של יריעה ליריעה ליצירת הריפוד השלם והאיכותי שנחוץ לכם. זוהי, באופן כללי, הדרך הנכונה לרפד ספות – וכאן מדובר בספות הפשוטות ביותר עם הבדים הפשוטים ביותר, ללא סיבוכים של ספות עור וצורות ייחודיות של הספה.
  • אז למה לא לעשות בעצמכם? כפי שניתן להבין מהשלבים המקצועיים השונים של המלאכה, ריפוד ספות עשה זאת בעצמך זה לא רעיון טוב. כאשר אתם מנסים לעשות זאת בעצמכם, אתם כמעט בוודאות תגרמו לנזק כזה או אחר – או שתגרמו לנזק לספה כאשר תפרקו את הריפוד הקיים בצורה לא מקצועית, או שתגרמו נזק בתפירת ריפוד לא מתאים לספה, ובכל מקרה תוציאו על כך בסופו של דבר הרבה יותר כסף מכפי שהייתם מוציאים אם פשוט הייתם פונים לרפד מקצועי עבור ביצוע העבודה הזאת. אחרי שתרכשו כמות גדולה מאוד של בדים שתהרסו, ותשקיעו במכונת תפירה מקצועית לבדים ובמרכיבים נחוצים אחרים – אולי תבינו כי ההשקעה העצומה הזאת היא פשוט לא פרקטית, ועליכם פשוט לפנות למומחים בתחום.
 
 
ריפוד ספות עשה זאת בעצמך
 
אם אתם צריכים לרפד את הספות שלכם, אל תסתבכו ותטעו – פשוט תפנו למומחים
 
בכל מה שנוגע לריפוד ספות עשה זאת בעצמך הוא באופן ברור לא רעיון טוב כל כך. הרעיון הטוב, הפשוט והחסכוני יותר בזמן ובמשאבים הוא לפנות לאנשי מקצוע בתחום – רפדים. כאשר אתם פונים לשירות של רפד ברמה הגבוהה ביותר אתם מבטיחים לעצמכם תהליך מקצועי ומהיר, שמעניק לכם את הספה המחודשת והמרופדת שרציתם – בהתאם לצרכים והרצונות המדויקים שלכם.