צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד ספות עור

 

ספות עור נחשבות בצדק לספות האיכותיות והיוקרתיות ביותר בשוק הריהוט המודרני

 
 
כאשר אנחנו חושבים על סלונים יוקרתיים ומודרניים, חלק בלתי נפרד מהמחשבה הזאת נוגע גם בספות עור. לא בכדי, ספות העור נחשבות לאורך שנים רבות מאוד כספות היוקרתיות ביותר והאיכותיות ביותר בשוק הספות באופן ספציפי, ובאופן כללי בריהוט של הסלון ושל הבית כולו. יש לעור יתרונות רבים כבד הריפוד של הספה, וביתרונות האלה ניגע בעוד רגע, אבל ברמה המעשית לפי העובדות בשטח, אין ספק כי ספות העור מהוות חלק נרחב משוק הריהוט לסלון, וחשוב מאוד לדעת גם לקבל עבורן שירות מקצועי במידת הצורך. אנחנו מדברים, כמובן, על שירות של ריפוד ספות עור – שכן חרף כל יתרונותיו גם העור בסופו של דבר נשחק, נקרע וכדומה, ויש צורך לחדש את הריפוד באופן תקופתי בכדי לוודא שהוא נשאר מתוח, אסתטי ונעים לשימוש לאורך כמה שיותר זמן. איך עושים את זה, מהם הדגשים המקצועיים לכך ולמי צריך לפנות בשביל להבטיח את הטוב ביותר בתהליך זה – נסביר ממש עכשיו.
 
ריפוד ספות מחיר
 

על תהליך ריפוד ספות העור – הביצוע המקצועי, החומרים ויתרונותיהם, והעשייה מקצה לקצה

 
  • על יתרונות העור – לעור יש יתרונות רבים מאוד כבד הריפוד של ספות הסלון שלכם. בתור התחלה, העור הוא במידה רבה החומר הנעים ביותר באמצעותו ניתן לרפד את הספות, בוודאי כאשר אנחנו מסתכלים על אזורים קרירים יותר בהם יש צורך בספה נעימה וחמימה במשך כל ימות השנה. מעבר לכך, העור הוא גם יציב יותר ופחות קריע, ובעיקר קל מאוד לניקוי ולא סופג לכלוך אלא בתנאים קיצוניים ביותר. כך, למעשה, מדובר באפשרות איכותית ביותר עבור ריפוד הספות בבית שלכם – כזו שתישאר איכותית לאורך זמן כאשר עבודת הריפוד היא מקצועית בהתאם. עם זאת, כפי שהסברנו, לעתים הריפוד נשחק או נקרע ויש צורך לבצע ריפוד ספות עור מקצועי – ונבין בדיוק כיצד זה קורה.
  • איך מבצעים ריפוד? ריפוד ספות עור הוא תהליך מקצועי המתבצע אך ורק על ידי גורמים מקצועיים המתמחים בתחום זה באופן מיוחד. במסגרת תהליך זה, למעשה, מפורקת בשלב ראשון שכבת הריפוד הקיימת בספת העור שלכם. דרך הריפוד הישן והשחוק נלקחות שבלונות דרכן הרפד המקצועי מכין ותופר את הריפוד החדש של ספת העור שלכם. הריפוד החדש הזה, שמותאם לצרכים ולרצונות שלכם מבחינה פרקטית ומבחינה עיצובית, מיושם ונתפר מחדש על הספה שלכם, כאשר גם חלקה הפנימי של הספה מטופל במקצועיות תוך כדי – ממולא מחדש אם צריך, קפיצים מתוקנים אם צריך, וכדומה. כך, למעשה, גם ספות עור ישנות למדי שנראה כאילו אולי אין להן תקנה יכולות להיות מחודשות ולקבל שימוש מחודש שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. ספת עור היא ספה איכותית, בין השאר, בגלל שהיא צריכה להישאר כמה שיותר עמידה לאורך כמה שיותר זמן ולשמש אתכם בנוחות ובאיכותיות, וכאשר אתם מרפדים אותה מחדש אתם למעשה מעניקים לה את היתרונות של ספה חדשה במחיר נמוך בהרבה, וזהו שירות חשוב ביותר משום כך.
 

אם אתם רוצים לרפד מחדש את ספת העור בבית שלכם, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר בתחום

 
הדגש החשוב ביותר שאתם צריכים להבין בנוגע לריפוד ספות עור הוא החשיבות של פנייה לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר עבור מלאכה מקצועית זו. ודאו כי אנשי המקצוע אליהם אתם פונים הם אכן אנשי מקצוע רלוונטיים ברמה הגבוהה ביותר, והבטיחו לעצמכם עד מהרה חידוש איכותי ביותר של הספה שלכם, שיישאר במצבו האיכותי במשך שנים רבות.