צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד ספות מחיר

 

כיצד נקבעת העלות לריפוד ספה?

 
 
ריפוד ספה חשוב לנו במידה ואנו רוצים לחדש את מראה הספה, לשנות את עיצובה או פשוט להחליף את הריפוד לריפוד איכותי יותר, ולכן רבים מתעניינים בריפוד ספות מחיר. גורמים רבים משפיעים על המחיר הסופי של ריפוד ספות, וכדאי להכירם במידה ואנו מעוניינים בריפוד ספות ביתנו מחדש, כך שנוכל לדעת על מה לשים דגש כאשר אנו מבצעים סקר שוק בנושא.
 
 

ריפוד ספות מחיר - מה הגורמים שמשפיעים?

 
  • סוג הריפוד: כיום ישנו מגוון רחב ביותר של סוגי ריפוד המוצעים לנו לשם ריפוד הספות שלנו. סוגי הריפוד השונים נבדלים זה מזה בצבעם, חומרי הגלם מהם הם יוצרו, איכותם, עיצובם ועוד, כך שכל אחד יכול למצוא את סוג הריפוד המתאים לסגנונו האישי ולעיצוב ביתו. הריפודים השונים נבדלים זה מזה גם במחיר, כאשר מחירי ריפוד עור, זמש או קטיפה לא יהיו זהים, וככל שאנו בוחרים בחומר ריפוד איכותי יותר, כך לרוב יעלה גם המחיר.
 
 
 
ריפוד ספות מחיר
 
 
 
 
  • גודל הספות: גודל הספות משפיע על ריפוד ספות מחיר בשני אופנים- גם על כמות הריפוד הנדרשת וגם על היקף העבודה. ככל שאנו מעוניינים בריפוד ספות גדולות יותר, כך יהיה עלינו לשלם סכום גדול יותר עבור הריפוד, היות וכמות הריפוד שנצטרך לרכוש תגדל. ריפוד נקנה בדומה לבדים, לפי גודלו, כך שככל שנקנה חתיכות ריפוד גדולות או ארוכות יותר, נצטרך לשלם יותר ומחיר ריפוד הספות יעלה. היקף העבודה משפיע גם הוא על המחיר הסופי, כאשר ככל שהספות אותן אנו מעוניינים לרפד יהיו גדולות יותר, כך גם היקף העבודה יגדל, שעות העבודה יעלו והמחיר יעלה בהתאם.

  • החברה המבצעת: ישנן חברות רבות המציעות שירותי ריפוד ספות, כאשר כל חברה מציעה מחירון שונה. בדומה לכל תחום צרכנות, גם בתחום ריפודי הספות אנו מוצאים חברות יקרות יותר וחברות יקרות פחות, כאשר לעיתים קרובות המחיר אינו מעיד על רמת הביצוע, וחברות מוכרות ומפורסמות בתחום דורשות סכומים גבוהים יחסית ללא הצדקה, ומבצעות עבודה באיכות זהה לזאת שאנו יכולים לקבל במקומות אחרים. כאשר אנו בוחרים חברה לשם ביצוע ריפוד ספות, חשוב שלא נבחר את החברה על פי המחיר בלבד, אלא נבחן עבודות קודמות של אותה חברה, כך שנוכל למצוא חברה לא מוכרת המבצעת עבודה באיכות הדרושה לנו במחיר סביר וזול יותר מזה שנאלץ לשלם בחברה מפורסמת.

  • ביטוח: לרבים ישנו ביטוח על ריפודי הספות, והחברה אצלה רכשו את הספות מציעה ריפוד מחדש שלהן לאחר מספר שנים. הביטוח משפיע על המחיר הסופי בכמה דרכים, אשר תלויות בתנאיו- מספר השנים שהחברה מציעה לשם ריפוד מחדש של הספות משפיע על המחיר, כאשר ככל שנרצה לקצר מספר זה נאלץ לשלם סכום גבוה יותר. גם סוג הריפוד משפיע על המחיר, ובמידה ונרכוש את אותו ריפוד עם רכישת הספות, ונאכסן אותו במקום בו הוא ישמר, נוכל לחסוך סכומים גבוהים ביותר על רכישת הריפוד בשלב מאוחר יותר. מנגד, אם נרצה לרכוש ריפוד חדש ושונה בסוגו מהריפוד הקיים, נאלץ לשלם סכום גבוה יותר עבור ריפוד הספות.
 

גורמים רבים משפיעים על מחיר ריפוד ספות

 
בשל הגורמים הרבים המשפיעים על ריפוד ספות מחיר, אנו רואים כי ישנו טווח רחב ביותר של מחירים עבור ביצוע פעולה זו, כאשר את רוב הספות נוכל לרפד מחדש במחיר הנע בין 500-9,000 ₪, אולם ישנם מקרים בהם נאלץ לשלם אף יותר, וכמובן מקרים בהם הסכום יכול להיות מופחת.