צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד ספות דמוי עור

 
 

ריפוד ספות דמוי עור - חלק בלתי נפרד מעיצוב הסלון

 
הספות הניצבות בסלון הבית שלכם הן במידה רבה פריט הריהוט הדומיננטי ביותר בסלון שלכם, ובהחלט יתכן שגם בבית כולו. הספות הן משמעותיות מבחינה עיצובית שכן הן ניצבות בלב הבית עצמו – במרכז הסלון, וזהו האזור שבו נמצאים האורחים שלכם כשהם מגיעים, ובו אתם מבלים את הזמן המשותף והביתי שלכם. מעבר לכך, הספות הן משמעותיות מבחינה פרקטית ומבחינת נוחיות, והן צריכות להתאים לשימוש היום יומי והנרחב בהן לאורך שנים רבות.

לכן, כשאתם רוכשים ספות אתם משקיעים לא מעט כסף ברכישת ספות איכותיות שתשמשנה אתכם לאורך שנים רבות. עם זאת, גם הספות האיכותיות ביותר בסופו של דבר נשחקות – בין אם מדובר בספות עור ובין אם בספות בד או דמוי עור – ואתם צריכים לדעת שלא תמיד צריך להחליף ספה, ובמקרים רבים ניתן פשוט לבצע ריפוד ספה ולחדש את המראה והתחושה שלה כך שהיא תשמש אתכם לשנים רבות ונוספות. כעת, נבין בדיוק מדוע כאשר אתם מרפדים את הספות שלכם אתם זקוקים לריפוד ספות עור איכותי ואמיתי, ואסור לכם להתפשר על ריפוד ספות דמוי עור.
 
 

מדוע ריפוד ספות המבוסס על דמוי עור הוא פתרון גרוע עבורכם – ומדוע חשוב לבחור בעור אמיתי בלבד

 
 
  • למה לא דמוי עור? ריפוד ספות דמוי עור נדמה כמו פתרון סביר עבור מי שרוצה ליהנות מהתחושה ומהמראה של ספות עור בסלון הבית שלו, מבלי להשקיע את ההשקעה הכלכלית והמקצועית הנדרשת עבור ריפוד ספות עור. עם זאת, זוהי טעות חמורה שאסור לכם לבצע בשום פנים ואופן. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד – תכונותיו של העור, שהופכות אותו לחומר גלם איכותי במיוחד עבור ריפוד ספות, הן פשוט לא רלוונטיות כאשר אנחנו מדברים על דמוי עור. ריפוד דמוי עור לא יהיה קל לניקוי בצורה פשוטה כמו עור טבעי, ויספוג את הלכלוך והנוזלים הנשפכים עליו כך שהוא יישחק עד מהרה.
 
 
 
ריפוד ספות דמוי עור
 
 
 
 
 
  • ריפוד דמוי עור גם יהיה עמיד הרבה פחות, ויחזיק הרבה פחות שנים במצבו האיכותי מעור טבעי – שכן אם תחשבו על כך, התפקיד הביולוגי של העור הוא להישאר יציב, עמיד ולא קריע במשך שנים רבות – ואתם יכולים ליהנות ולנצל את התפקיד הזה.

  • רפד מקצועי עובד רק עם עור – כאשר אתם פונים לרפד מקצועי עבור תהליך ריפוד הספות שלכם, אתם יכולים לוודא שמדובר ברפד ברמה הגבוהה ביותר אם תבצעו דרכו ריפוד ספות עור, ותעלו את האופציה של ריפוד ספות דמוי עור. רפד מקצועי באמת שמבין את עבודתו היטב וטובת הלקוחות שלו ניצבת לנגד עיניו, ידע להסביר לכם בצורה פשוטה כי רק ריפוד עור אמיתי ואיכותית יתאים עבור ריפוד הספות שלכם, אם אתם רוצים לקבל את הטוב ביותר בתהליך הזה (שהוא לא זול בכל מקרה). רפדים מקצועיים מבינים כי ההשקעה בריפוד ספות עור היא גדולה יותר (כלכלית ומקצועית), אבל התוצאה היא איכותית הרבה יותר ורלוונטית יותר לאורך שנים.
 
 

כשאתם כבר מרפדים את הספה שלכם בסגנון עור, אל תתפשרו על פחות מעור טבעי ואיכותי

 
הטיעון היחידי (והנכון) בעד ריפוד ספות דמוי עור הוא טיעון מוסרי – מי שלא רוצה להשתמש בריפוד עור טבעי מטעמים אידאולוגיים, יכול לחפש את האופציה הכי פחות גרועה בתחום דמוי העור. עבור מי שריפוד העור לא מפריע לו, חשוב להשקיע בריפוד עור טבעי ואיכותי שישמש אתכם בבית שלכם לאורך שנים רבות מבחינה פרקטית ואסתטית גם יחד.