ריפוד ספות

 
 
במרפדיה ליפסון עיצובים נהנים מכל היתרונות של עבודת רפדות מקצועית:
  • מגוון רחב ביותר של ריפוד ספות על ידי רפדים מקצועיים
  • בדים חלקים במגוון מרקמים וגוונים שונים
  • עידכונים בחידושי התחום, ויבוא של מיטב התוצרת בתחום
  • הריפודים של ליפסון עיצובים מגוונים ומתאימים לכל הטעמים
  • מבחר עשיר ביותר של מחירים, המאפשרים התאמת מוצר לכל כיס
 
 
 
ריפוד ספה
 
 
 
 
במקום תמצאו בדים חלקים במגוון מרקמים וגוונים שונים. במקביל, ניתן גם למצוא בדים צבעוניים וססגוניים המתאימים לעיצובים צעירים ורעננים. בדי הריפוד שלנו מתאימים לכל סוגי הספות: ספות סלון, כורסאות, ספות נוער, ספות מתקפלות ועוד.

למידע נוסף אודות עבודות הרפדות המקצועיות שלנו ולמענה לכל שאלה בתחום, חייגו ונשמח לעמוד לשירותכם: 072-3249695

לריפוד ספות ישנם הרבה תפקידים, שכן יש לו השפעה ישירה על מראה הספה ועל הנוחות שלה. מכאן שלא כל בד יכול לשמש לכך, אלא רק בדים שפותחו במיוחד לצורך הזה.
 

כדאי לדעת על ריפוד ספות

 
 
ריפוד ספות מקצועי עושים רק אצל ליפסון
 
 
 

היופי הבסיסי הוא כמובן בניקיון, ולכן חשוב ביותר שהבד הנבחר לא יספוג לתוכו כל כתם ויהיה קל לניקוי בסיסי. מרבית הבדים סופגים מיידית את הכתם הקל ביותר, והספה מאבדת את המראה המכובד שלה בתוך זמן קצר ביותר.


בנוסף, הבד המיועד צריך להיות חזק כדי שיהיה קשה לעשות בו חור בשוגג. כמובן, אם מישהו ייגש אל הספה עם סכין חד ויתחיל לחתוך במכוון, הוא יצליח, אך אם סכין נופל בטעות על ספה המרופדת בבד חזק דיו, הדבר לא יגרום לשום נזק. פרמטר החוזק הינו חשוב במיוחד כשיש ילדים קטנים בבית, שכן הם אוהבים לקפוץ על הספה ולשחק עליה, וכל הדברים הללו מהווים אתגר לא פשוט עבורה.

 
 
 
 

חלק מהותי במראה הספה

 
לריפוד ספות יש תפקיד מרכזי בעיצוב הרהיט. בסופו של דבר, אחת המטרות העיקריות שלנו בבחירת ספות זה היופי שלהן, וחשיבותו הרבה לעיצוב הבית. בכל המדובר בבדים מגוון אפשרויות הצבעים הוא אינסופי. ניתן להזמין ספה בצבע אחיד או בדגם צבעוני. וזה ניתן לבחירה, ובעצם כל ספה אפשר להזמין מתוך מגוון עצום של אפשרויות.

לא רק הצבע משפיע על מראה הרהיט, אלא גם המרקם של הבד. היות ואנו מדברים על בדים קשים מאוד, הם מעוצבים במגוון מרקמים. כך למשל, מרקם קטיפתי, מרקם מחוספס ועוד.
 

ריפוד ספה - אופנה בתחום הספות

 
אופנת רהיטים משתנה לא פחות מהר מאופנת הלבשה - ריפוד ספה הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. בכל עונה צצים בדי ספות חדישים המתאימים יותר לספות המודרניות. השינויים מתבטאים לא רק בצבעים, אלא גם בסוגי הבדים עצמם. כל הזמן נעשים מאמצים לייצר בדים שיהיו עמידים יותר וחזקים יותר.