צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד ספות

 
 
במרפדיה ליפסון עיצובים נהנים מכל היתרונות של עבודת רפדות מקצועית:
  • מגוון רחב ביותר של ריפוד ספות על ידי רפדים מקצועיים
  • בדים חלקים במגוון מרקמים וגוונים שונים
  • עידכונים בחידושי התחום, ויבוא של מיטב התוצרת בתחום
  • הריפודים של ליפסון עיצובים מגוונים ומתאימים לכל הטעמים
  • מבחר עשיר ביותר של מחירים, המאפשרים התאמת מוצר לכל כיס
 
 
 
ריפוד ספות
 
 
 
 
במקום תמצאו בדים חלקים במגוון מרקמים וגוונים שונים. במקביל, ניתן גם למצוא בדים צבעוניים וססגוניים המתאימים לעיצובים צעירים ורעננים. בדי הריפוד שלנו מתאימים לכל סוגי הספות: ספות סלון, כורסאות, ספות נוער, ספות מתקפלות ועוד.

לריפוד ספות ישנם הרבה תפקידים, שכן יש לו השפעה ישירה על מראה הספה ועל הנוחות שלה. מכאן שלא כל בד יכול לשמש לכך, אלא רק בדים שפותחו במיוחד לצורך הזה.
 

כדאי לדעת על ריפוד ספות

 
 
ריפוד ספות מקצועי עושים רק אצל ליפסון
 
 
 

היופי הבסיסי הוא כמובן בניקיון, ולכן חשוב ביותר שהבד הנבחר לא יספוג לתוכו כל כתם ויהיה קל לניקוי בסיסי. מרבית הבדים סופגים מיידית את הכתם הקל ביותר, והספה מאבדת את המראה המכובד שלה בתוך זמן קצר ביותר.


בנוסף, הבד המיועד צריך להיות חזק כדי שיהיה קשה לעשות בו חור בשוגג. כמובן, אם מישהו ייגש אל הספה עם סכין חד ויתחיל לחתוך במכוון, הוא יצליח, אך אם סכין נופל בטעות על ספה המרופדת בבד חזק דיו, הדבר לא יגרום לשום נזק. פרמטר החוזק הינו חשוב במיוחד כשיש ילדים קטנים בבית, שכן הם אוהבים לקפוץ על הספה ולשחק עליה, וכל הדברים הללו מהווים אתגר לא פשוט עבורה.

 
 
 
 

חלק מהותי במראה הספה

 
לריפוד ספות יש תפקיד מרכזי בעיצוב הרהיט. בסופו של דבר, אחת המטרות העיקריות שלנו בבחירת ספות זה היופי שלהן, וחשיבותו הרבה לעיצוב הבית. בכל המדובר בבדים מגוון אפשרויות הצבעים הוא אינסופי. ניתן להזמין ספה בצבע אחיד או בדגם צבעוני. וזה ניתן לבחירה, ובעצם כל ספה אפשר להזמין מתוך מגוון עצום של אפשרויות.

לא רק הצבע משפיע על מראה הרהיט, אלא גם המרקם של הבד. היות ואנו מדברים על בדים קשים מאוד, הם מעוצבים במגוון מרקמים. כך למשל, מרקם קטיפתי, מרקם מחוספס ועוד.
 

ריפוד ספה - אופנה בתחום הספות

 
אופנת רהיטים משתנה לא פחות מהר מאופנת הלבשה - ריפוד ספה הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. בכל עונה צצים בדי ספות חדישים המתאימים יותר לספות המודרניות. השינויים מתבטאים לא רק בצבעים, אלא גם בסוגי הבדים עצמם. כל הזמן נעשים מאמצים לייצר בדים שיהיו עמידים יותר וחזקים יותר.

אם יש לכם בסלון רהיטים במצב טוב, ואתם מעוניינים לשנות את המראה שלהם שמלווה אתכם כבר שנים ארוכות, אתם בהחלט יכולים לשדרג את המראה שלהם באמצעות תוספות שונות. כך למשל, את מראה השולחן הסלוני ניתן לשדרג באמצעות תוספת של ראנר או של מפה יפים; את מראה השטיח ניתן לשדרג באמצעות שליחתו לניקוי ולתיקון ואת מראה מערכת הישיבה שלכם, אם היא לא עשויה מעור, אפשר לשדרג באופן משמעותי באמצעות ריפוד ספה. מדובר בתהליך פשוט וקל, שאורך זמן קצר בלבד, ואינו עולה הרבה כסף. בסיומו תעמוד בסלון שלכם מערכת ישיבה שתיראה ממש כמו חדשה, ותכניס אלמנטים של רעננות ושל חידוש לבית הפרטי שלכם
 

הסוגים השונים

 
ישנם סוגים שונים של ריפוד ספה. הטרנדים של "הלבשת ספות" משתנים ללא הרף, ממש כאילו מדובר היה בקולקציית בגדים שמתחלפת מדי עונה. משום כך תוכלו ליהנות מריפודים בכל מיני צבעים ובכל מיני דוגמאות, ביניהן דגמים פרחוניים, דגמים מקושקשים וכמובן – דגמים חלקים המשתלבים היטב בכל בית.
 
 
 
ריפוד ספה לפני
 
ריפוד ספה לפני
 
 
 
ריפוד ספה אחרי
 
ריפוד ספה אחרי