ריפוד ספה

 
אם אתם רוצים לשדרג את המראה של הסלון הביתי שלכם, אולם לא מעוניינים להשקיע ברכישת סלון חדש, שיכולה להסתכם בסכומי כסף גבוהים מאוד, ריפוד ספה הוא הפתרון בשבילכם - רק שימו לב לבחור ב -מרפדיה מקצועית אמינה ובעל ניסיון.
 
 

ריפוד ספה - מידע מקצועי

 
אם יש לכם בסלון רהיטים במצב טוב, ואתם מעוניינים לשנות את המראה שלהם שמלווה אתכם כבר שנים ארוכות, אתם בהחלט יכולים לשדרג את המראה שלהם באמצעות תוספות שונות. כך למשל, את מראה השולחן הסלוני ניתן לשדרג באמצעות תוספת של ראנר או של מפה יפים; את מראה השטיח ניתן לשדרג באמצעות שליחתו לניקוי ולתיקון ואת מראה מערכת הישיבה שלכם, אם היא לא עשויה מעור, אפשר לשדרג באופן משמעותי באמצעות ריפוד ספה. מדובר בתהליך פשוט וקל, שאורך זמן קצר בלבד, ואינו עולה הרבה כסף. בסיומו תעמוד בסלון שלכם מערכת ישיבה שתיראה ממש כמו חדשה, ותכניס אלמנטים של רעננות ושל חידוש לבית הפרטי שלכם.

הסוגים השונים


ישנם סוגים שונים של ריפוד ספה. הטרנדים של "הלבשת ספות" משתנים ללא הרף, ממש כאילו מדובר היה בקולקציית בגדים שמתחלפת מדי עונה. משום כך תוכלו ליהנות מריפודים בכל מיני צבעים ובכל מיני דוגמאות, ביניהן דגמים פרחוניים, דגמים מקושקשים וכמובן – דגמים חלקים המשתלבים היטב בכל בית.

 
 
 
ריפוד ספה עשויה מעור
 
ריפוד ספותריפוד ספה דו מושבית
 
 
 
 
 

על מה חשוב להקפיד?


ברכישת ריפוד ספה חשוב להקפיד על מספר פרמטרים:
  • איכות הבד – חשוב מאוד שהבד יהיה איכותי ועמיד, על מנת שלא ייקרע אם הילדים יחליטו לקיים תחרות קפיצות על הספה או ממנה ושלא יספוג את הכתם לנצח אם הקפה שלכם יחליט להישפך דווקא מעליו. ישנם בדים חזקים ועמידים מאוד, ומומלץ מאוד לרכוש ריפוד ספה העשוי מהם ולא מבדים אחרים, שאולי יהיו יותר זולים אבל שרכישתם תעלה לכם, בסופו של דבר, ביוקר.
  • סוג הבד – כשתלכו לבחור ריפוד ספה לבטח תתרשמו שישנם סוגי בדים שונים, בהם דקים יותר ועבים יותר. מומלץ מאוד לרכוש בדים עבים יותר, על מנת שיהיו חזקים יותר ועמידים יותר בפני הנזקים שהוזכרו לעיל ובפני נזקים נוספים.
  • העיצוב – כמובן שחשוב לבחור דגם בעיצוב שאתם אוהבים, ושמתאים לעיצוב הכללי של הסלון שלכם. מומלץ לרכוש מוצר שיש יותר סיכוי שתשתמשו בו לאורך זמן, ולכן אם אתם לא בטוחים שהעיצוב המקושקש ימצא חן בעיניכם גם בשנה הבאה, עדיף שתרכשו מוצר סולידי יותר. למרות זאת כדאי לקחת בחשבון גם את העובדה שלא מדובר בהשקעה כספית גדולה, ולכן ייתכן מאוד שכן תוכלו להרשות לעצמכם לבצע החלפה נוספת ברבות השנים, כדי להתאים את הרהיט בשנית לטעם אחר או לשינויי עיצוב בבית.
 
 
 
ריפוד ספה בצבע לבן
 
ריפוד ספה עשויה מעור בצבע בהיר
 
 
 
 

ליפסון עיצובים – כל סוג שתרצו


ליפסון עיצובים מעבר לשירות החלפת ספוגים, גם משווקת מבחר עצום של ריפודים לספות, ונציגיה ישמחו לסייע לכם לבחור ריפוד ספה שיתאים גם למידות של הריהוט שלכם וגם לטעם האישי שלכם. כל המוצרים של ליפסון הינם איכותיים ועמידים, ואין ספק שתוכלו ליהנות מהם לאורך זמן.