צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד סלון עור

 
 
ריפוד סלון עור יכול להיות יתרון וחיסרון. מצד אחד, מדובר בריפוד איכותי במיוחד שקשה יהיה למצוא לו מחליף ובוודאי לא במחירים נוחים הרי מדובר ברהיט הכי יוקרתי שיש, ומצד שני לא תצליחו למצוא רהיט שישתווה לנוחות וליוקרה ששווה את ההשקעה בלי צל של ספק. לנו בליפסון אברהם עיצובים יש מה לספר לכם, כי למעשה הרהיט שלכם יכול להישאר איכותי גם לעוד שנים רבות של שימוש בלי להכניס את היד עמוק מידי לכיס.
 
 

הרהיטים של האופנה המודרנית

 
 
האופנה היום היא לנסות להיות כמה שיותר יוקרתי ולמעשה אנשים רבים משקיעים את מיטב כספם כדי לרכוש לביתם סלון יוקרתי וכורסאות טלוויזיה יוקרתיות, ויטרינות מרשימות ועוד מגוון רחב של רהיטים כדי להבליט ולהמשיך את ההרמוניה. לעומת זאת, יש אנשים רבים אחרים שמבינים שבסופו של דבר הרעיון הוא להיות מיוחד ודווקא הרהיטים העתיקים הם אלו שעונים להגדרה הזו יותר מכולם. אם יש לכם רהיטים מעור כמו כורסאות, שולחנות, ספות וכולה, תדעו שאתם בדרך הנכונה כי מדובר ברהיטים הכי מודרניים שיש, וניתן לתקן ולחדש אותם בלי לחפש להם מחליפים.
 
 

מתי צריך לחדש רהיט מעור?

 
יכול להיות שבכל פעם שאתם מביטים על הריהוט העתיק שיש לכם בבית אתם מרוצים והחיוך לא יורד מהשפתיים כי אין מה לעשות, באמת שמדובר במוצר יוצא דופן ומיוחד במינו. עם זאת, בניגוד לרהיטים אחרים שניתן להחליף לסגנונות די דומים, רהיט עתיק קשה מאוד למצוא בימינו. דווקא אותם רהיטים עתיקים בסגנונות רטרו, וינטאג' וקפיטונאז', לא יהיה לכם כל כך פשוט למצוא ולכן אין ברירה מאשר לחדש אותם. האם אפשר לחדש אותם בצורה שמצד אחד תקנה להם ברק ורעננות חדשה ומצד שני תשמור על הייחודיות שלהם? אם אתם שואלים אותנו, זו משימה פשוטה ביותר!
 
 
 
ריפוד סלון עור
 
 
 
 

ליפסון אברהם עיצובים בדרך לחדש עוד רהיט

 
  • אצלנו בליפסון אברהם עיצובים חידוש ריפוד סלון עור היא משימה קלה ביותר ואנו מבצעים אותה באופן שגרתי. ככה זה כשמתעסקים כבר שנים רבות בתחום והרפדים המקצועיים ביותר נמצאים תחת קורת הגג של אותה מרפדייה. אנו יכולים להפריח את הרהיט לכם מחדש ותוך כדי התהליך לשמור על הייחודיות והמיוחדות שלו כפי שתרצו.

  • אנו לא פועלים בשיטות שלא מקובלות עליכם ואנו נדאג שכל הרצונות שלכם יבואו ליד ביטוי. לא נחליף שום כרית ושום ריפוד עד שלא נבין עד לפרטים הקטנים ביותר מה אתם בדיוק רוצים, כי בסופו של דבר אנו מבינים את חשיבות הרהיט בעיניכם. המטרה שלנו היא לספק לכם רהיט בטוח ואיכותי, כזה שיגרום לכם להיות מרוצים מהעבודה וכך אנו מרוויחים עוד לקוח בטווח הארוך. כך צברנו את המוניטין שיש לנו היום וכך נמשיך כחלק מעקרונותינו.
 

רהיטים עם ערך אישי? אל תוותרו עליהם!

 
הרהיטים העתיקים שיש לכם בבית יכולים להיות חשובים עוד יותר כאשר מדובר על רהיטים בעלי ערך אישי עבורכם. חלק מהם יכולים ללוות אתכם כבר שנים רבות, חלק מסמלים על תקופה ישנה וחלק גם יכולים להיות ירושה מסבא וסבתא, לכן במקום לוותר עליהם, פנו אלינו ואנו כבר נדע מה לעשות!

כשאתם בוחרים באברהם ליפסון עיצובים, אתם יודעים שהרהיטים שלכם בידיים טובות. החלפת ריפודים וחידוש רהיטים זה בלב שלנו כבר שנים רבות ואחרי שנות ניסיון שלא ניתנות לתחרות בתחום אתם יכולים להבין מדוע מעגל הלקוחות שלנו עצום בגודלו ורק ממשיך להתרחב מידי יום ויום.