צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד סלון בד

 
 
לרהיטים שלכם מגיע יותר, ואתם אתם רוצים להפיח בהם חיים חדשים זה בדיוק הזמן לעשות את זה איתנו בליפסון אברהם עיצובים. במקום לקנות רהיטים חדשים ולהיפרד מהרהיטים האהובים שלכם, שאולי יש להם ערך אישי חזק עבורכם, תנו לנו לחדש אותם כמו שתרצו ותתפלאו לגלות עד כמה המשימה הייתה קלה ונעימה.
 
 

למה לזרוק רהיט שאפשר לחדש?

 
 
הרהיטים נמצאים בכל בית ובכל משרד בישראל ולמעשה הם חלק ניכר מהוצאות הבית וחלק ניכר גם מהעיצוב שלו. אנשים רבים מעוניינים להחליף את הרהיטים הישנים שלהם כי מה לעשות, אחרי שנים רבות של שימוש הולם הגיע זמנם לפנות את המקום. הם בלויים ואיבוד מבצעם, יכול להיות שבחלקים מסוימים הם כבר הספיקו להיקרע, ויכול להיות שכתמים עיקשים נדבקו אליהם ונדמה לכם שכבר אין שום סיכוי שהם ירדו. אל תתייאשו ובטח לא כשאנחנו בסביבה, כי הצוות שלנו בליפסון אברהם עיצובים מיועד בדיוק למשימות שלכם נראות בלתי אפשריות!
 
 

כל הריפודים בכל הסגנונות

 
ריפוד סלון מבד, ריפוד מעור, ריפוד זמש ולמעשה כל סוג ריפוד אחר תוכלו לבחור מהקטלוג שלנו וכל מה שצריך לעשו ת הוא להתאים את הצבע ואת סגנונות הרצויים. זה אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בבחירה בנו, כי אצלנו הכול מרוכז במקום אחד וכל האפשרויות פתוחות. אין ספק שהריפודים הבאים שלכם יכולים להגיע אליכם בקלות רבה יותר ממה שחשבתם כי בסופו של דבר לנו יש את כל הכלים להפוך את הרהיטים שלכם לאיכותיים שוב. רהיטים יוקרתיים הם כבר לא בגדר חלום, הם במרחק נגיעה ורק תפנו אלינו ואנחנו כבר נראה לכם את הדרך!
 

מה היתרונות בחידוש רהיטים?

 
  • חידוש רהיטים נותן לכם את האפשרות לבחור איזה רהיט שאתם רק רוצים. אפשר לבחור ריפוד סלון מבד וריפוד סלון מעור, ניתן לבחור סגנון מיושן כמו וינטאג' או רטרו וניתן גם לבחור סגנון קפיטונאז', למעשה אפשר גם לבחור את הגוונים ואת כל הווריאציות האפשריות בין כל האפשרויות כאשר הדבר היחיד שיכול להגביל אתכם הוא הדמיון שלכם, כי אפילו ענייני תקציב לא אמורים לעניין אתכם!
  • אצלנו המחירים הכי משתלמים שתוכלו למצוא והחיסכון שלם אדיר לעומת קניית רהיטים חדשים. במקום לסבול מהעלויות הגבוהות של רהיטים וסלונים בימינו, תנו לנו את הרהיטים ותמורת סכום קטן לעומת ההוצאה שהייתה מחכה לכם בחנויות הרהיטים, תוכלו לקבל את הרהיטים הכי איכותיים שיש, כאלו שבחנות היו עולים לכם פי שלושה לכל הפחות.
 

חוסכים לכם בכסף ובזמן

 
חידוש רהיטים חוסך לכם זמן יקר שלא תמיד יהיה לכם. במקום להתרוצץ מחנות לחנות ולבחון קטלוגים שונים. אצלנו בליפסון אברהם עיצובים תוכלו לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים תחת קורת גג אחת. על העיצובים פתוחים לפניכם והשמיים הם הגבול, רק צריך לפנות זמן לרהיט הבא שלכם והוא יגיע אליכם תוך מספר ימים אחרי שאנו ניקח אותו ונחדש אותו כמו שרק אנו יודעים.
 

שהריפודים לא יטרידו אתכם

 
 
כשאתם בוחרים באברהם ליפסון עיצובים, אתם יודעים שהרהיטים שלכם בידיים טובות. החלפת ריפודים וחידוש רהיטים זה בלב שלנו כבר שנים רבות ואחרי שנות ניסיון שלא ניתנות לתחרות בתחום אתם יכולים להבין מדוע מעגל הלקוחות שלנו עצום בגודלו ורק ממשיך להתרחב מידי יום ויום.