צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כריות

 
אולי אתם לא חושבים שזה כל כך משמעותי לאיכות החיים אך הריפוד הוא אחד הדברים החשובים ביותר בקרב הרהיטים שלכם ולמעשה כך הוא הופך להיות משמעותי. דמיינו לכם שאתם מגיעים אל ביתכם אחרי יום עבודה קשה ואתם נזרקים על הספה, והריפוד לא נוח. זה הזמן שלכם לפנות אלינו באברהם ליפסון עיצובים ואנו נשמח לעזור לכם לפתור את הבעיה!
 

ריפוד כריות לנוחות ועיצוב הבית

 
כשאנו מחפשים משהו נוח אנו מיד הולכים לשני מקומות: או למיטה או לספה. בהתחשב בכך שהמיטה שלנו מרדימה מידי ולא תמיד נחמד להיזרק עליה לפני מקלחת וללכלך את המצעים, הכורסאות והספות נשארות האפשרות היחידה.
 
 
אם יצא לכם לא מעט להתמרמר על כך שהסלון שלכם לא נוח, שהכיסאות שלכם בבית כבר לא מה שהיו פעם או שבא לכם מעט שינוי, למה להמשיך לחלום אם היום אפשר להגשים את זה בכמה ימים ספורים? אנו בליפסון אברהם עיצובים מומחים לעניינים האלו ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי להתחיל את השינוי!
 

ריפודים ונהנים עם ליפסון אברהם עיצובים

 
  • אצלנו ניתן לעשות הכול וכמו שנאמר, אם תרצו אין זו אגדה. אם אתם מעוניינים להחליף את הריפוד בכיסא, בספה, בכורסה או בהדום, אתם כבר יודעים איפה תוכלו לקבל את הפתרון המלא לבעיה שלכם! ריפוד כריות זו המומחיות שלנו וניתן לקבל ריפודים איכותיים במחירים הכי משתלמים שיש ובחיסכון משמעותי בזמן כי הכל ניתן למצוא אצלנו.

  • לא רק שניתן לבחור את הריפודים במחירים הכי משתמים שיש, יש לכם גם את כל האפשרויות פתוחות באותו המקום! ריפודים מעור או מבדים שונים יכולים להתאים לכל סלון, לכל כורסה, לכל כיסא ולכל הדום, וכל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הגוון המתאים ואת סוג הריפוד המדויק בהתאם לעובי ובהתאם להעדפות שלכם.

  • אצלנו ניתן גם לבחור ריפוד כריות מיוחד, כזה שייתן לכם להרגיש מיוחדים. אם אתם מעוניינים בריפוד בסגנון מיוחד כמו למשל ריפוד קפיטונאז' מותאם אישית או ריפוד בד אך בעיטורים מיוחדים או בכמה צבעים, זה בדיוק הזמן שלכם לפנות אלינו ולהתעניין באפשרויות הרבות שמחכות רק לכם!
 
ריפוד כריות
 

הניסיון עושה את שלו

 
התאמת ריפוד לכריות היא לא משימה פשוטה ויש צורך בידע רב כדי לבצע אותו כמו שצריך. אין ספק כי הניסיון חשוב מאוד וכשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים שאחרי עשרות שנות ניסיון, כבר ראינו הכול וכבר התאמנו את כל סוגי הריפודים לכל סוגי הרהיטים וידשנו אין ספור כריות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם והרהיטים שלכם ידיים טובות. ההתאמה תיעשה בצורה נבונה עם שירות לקוחות אדיב לאורך כל הדרך והאוזן הקשבת שלנו תהיה סבלנית לשמוע בדיוק את מה שיש לכם להגיד, וגם אם תתקשו להסביר לנו מה אתם בדיוק צריכים אנו כבר נבין לבד.

אנו מבצעים כל עבודה שתרצו לביתכם:
ריפוד כריות ספה, ריפוד כריות גן, ריפוד כריות לסלון, ריפוד כריות נוי, ריפוד כריות שינה, ריפוד כריות ישיבה ועוד
 

ריפוד כריות מעוצב וייחודי מחכה רק לכם!

 
כשאתם בוחרים באברהם ליפסון עיצובים, אתם יודעים שהרהיטים שלכם בידיים טובות. החלפת ריפודים וחידוש רהיטים זה בלב שלנו כבר שנים רבות ואחרי שנות ניסיון שלא ניתנות לתחרות בתחום אתם יכולים להבין מדוע מעגל הלקוחות שלנו עצום בגודלו ורק ממשיך להתרחב מידי יום ויום.
ריפוד כריות היא משימה לא פשוטה אך כשאתם בוחרים בצוות כל כך מנוסה, אתם יכולים להיות רגועים בכל שלבי התהליך. אנו בליפסון אברהם עיצובים מחכים לשמוע מכם עוד היום! צרו עמנו קשר ואנו כבר נסביר לכם על כל השלבים בדרך לרהיטים חדשים ומעוצבים כמו שתמיד חלמתם לקבל!