צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כסאות סלון

 
 
מעוניינים לשדרג את מראה הסלון שלך?
פנו עוד היום לליפסון עיצובים וקבלו מידע
על השירות של: ריפוד כסאות סלון.

בטלפון: 5353876 – 03
בנייד: 053-7750579
או בפקס: 03-5339957
 
 
 
ריפוד כסאות סלון
 
 
 
 

ריפוד כסאות סלון - ליפסון עיצובים לשירותכם...

 
מבט במילון על הערך כיסא לא ילמד אתכם מהו כיסא באמת. אומנם ישנם כיסאות רבים אשר משמשים אותנו באופן ארעי מבלי לעורר בנו כל רגש. אולם מנגד, ישנם כיסאות אחרים, מהסוג אליו אנו נקשרים בעוד הם נקשרים בגורלנו. הכיסא עליו ישב סבא, הכורסא עליה ישבה סבתא-רבה, תפרה וסיפרה לנו סיפורים... רהיטים אלו אינם סתם רהיטים, והם מספקים לנו נחמה ונחת במשך שנים ארוכות.

אבל גם לכיסאות יש אורך חיים, וגם הם זקוקים מדי פעם לשיפוץ ול"מתיחת פנים," כדי שיוכלו להמשיך לשרת אותנו בנוחות. לשם כך, צריך לפנות לעסקים ו/או לאנשי מקצוע אשר מתמחים בתיקון רהיטים ובריפוד כסאות. למעשה, מומלץ שלא לחכות יותר מדי זמן עם פנייה זו, שכן ככל שחולף יותר זמן, כך גדל גם הנזק, וקשה יותר להשיג תוצאות משביעות רצון.כמו כן, חשוב לבחור מרפדייה מוכרת ואמינה אשר מתמחה בריפוד כסאות סלון בפרט וחידוש רהיטים בכלל באופן הטוב והאותנטי ביותר. הסיבה לכך, שרק מרפדיות מקצועיות ומנוסות יכולות לבצע שחזור רהיטים איכותי, תוך כדי שימור מראם המקורי והאהוב.
 

שחזור רהיטים בכלל, ומערכות ישיבה בפרט, בנוי ממספר אלמנטים שכולם צריכים להתבצע היטב על מנת להבטיח את התוצאות הרצויות. ראשית ישנו היבט הטיפול ברהיט הישן. בטרם ניתן לחדש אותו, יש לבחון את המצב היטב ולבחור את הפעולות הדרושות לשיפוץ ואת שיטת העבודה המתאימה ביותר. שיטת טיפול לא מתאימה יכולה ליצור נזקים בלתי הפיכים לרהיטים, וככל שהם ישנים יותר ויקרים יותר, כך יש לכך יותר משמעות.


לאחר הבחינה והאבחון מפרקים את הרכיבים הפגומים, לפעמים עד לכדי "הפשטת" הרהיט לחלוטין. גם מלאכה זו דורשת מידה לא מבוטלת של מומחיות, שכן רהיטים ישנים נוטים להתאחות, ולא תמיד הגישה לרכיביהם הינה קלה ובטוחה.

עם סיום הפירוק מתחיל שלב השיפוץ האמתי וההרכבה מחדש. ריפוד כסאות סלון יש לבצע מן החומרים האיכותיים, בהתאם לכיסא ולגודלו, לעיצובו ולחומרים מהם הוא עשוי. ריפוד רב מדי, מועט מדי, או ריפוד לא מתאים יכול לבטל כל יתרון של ריפוד כסאות, ואף ליצור עוגמת נפש לא מועטה.

לאחר השלמת הריפוד, מצופה הרהיט בציפוי המקורי אם זה עדיין במצב ראוי ונעים לעין. במידה שלא, יוחלף הציפוי בציפוי אחר, אשר ישמר את המראה הישן של הרהיט, או בכזה אשר ייתן לרהיט לא רק חיים מחודשים, אלא גם מראה חדש.

בשורה התחתונה, שחזור רהיטים איכותי בא לידי ביטוי בשביעות רצונו המלאה של הלקוח, לאורך זמן רב ככל הניתן.
 

כיצד בא לידי ביטוי שחזור רהיטים איכותי?