צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כסאות

 

ריפוד כסאות - ליפסון עיצובים זה המקום

 
ריפוד הכסאות שלכם קרוע, בלוי או מוכתם? מעוניינים לחדש את מראה הבית שלכם אך לא יכולים להרשות לעצמכם לרכוש סט חדש של כיסאות ומערכות ישיבה? רוצים לחדש את הכיסאות הישנים שקיבלתם מהוריכם או מסביכם, שערכם הסנטימנטלי יקר מפז? אם כן, הגעתם לכתובת הנכונה. אנו בליפסון עיצובים מתמחים בחידוש, בשחזור ובשיקום כסאות, נשמח לעמוד גם לשירותכם.
 
צור עמנו קשר במספר הטלפון 03-5353876 או ב- 057-7750579 ואנו כבר בדרך אליך...
 

להחזיר עטרה ליושנה בעזרת ריפוד מחדש

 
דמיינו לעצמכם מציאות בה אתם יכולים להחזיר את הגלגל אחורנית: להמשיך ליהנות מאותם רהיטים שאתם כה אוהבים, אך לחדש את מראם, להתאים אותם לאופנה הנוכחית או להחזיר להם את המראה שאבד להם. דעו לכם שאתם יכולים להפסיק לדמיין. בדיוק לשם כך קיימים שירותי ריפוד כיסאות.

רהיטי הבית שלנו אמורים לשרת אותנו נאמנה שנים רבות. אך כמו כל חפץ אחר שאנו משתמשים בו לעתים תכופות, גם כיסאות נוטים להתבלות במשך הזמן: הריפוד דוהה עם השנים, נקרע, מוכתם או שוקע פנימה, ובאופן כללי הכיסאות מאבדים את המראה החדש שאפיין אותו בימיהם הראשונים.

יש אנשים שבמצבים כאלו מעדיפים לזרוק את הכיסאות הישנים ולקנות חדשים במקומם. לעומתם, יש רבים שלא יכולים להרשות זאת לעצמם, בין אם בשל העלות הגבוהה של רכישת כיסאות חדשים, ובין אם בשל הערך הסנטימנטלי של הכיסאות שלכם.
 
 
ריפוד כסאות ענתיקה
 
לפני
 
 
 
אחרי ריפוד הכסא
 
אחרי
 
 
 
 
 
עם השירות שלנו אתם יכולים להתחדש בכיסאות חדשים מבלי להיפטר מהישנים. ליפסון עיצובים הינה חברה משפחתית, שעם עובדיה נמנים רפדים מקצועיים המתמחים במלאכת החידוש, השיקום והשחזור של כיסאות, כורסאות וספות כבר למעלה מ- 35 שנה.
פרט לידע הרב ולניסיון שצברנו בתחום, אנו מבצעים כל עבודה מתוך אהבה גדולה למקצוע ריפוד הכסאות. אנו מודעים לערך הסנטימנטלי שיכול להיות לרהיטים שלכם, ובמיוחד לכיסאות עתיקים וקלאסיים. לכן אנו מקפידים לעבוד בעדינות וברגישות המרבית, על מנת לשמור על האותנטיות ועל הייחוד של כל פריט. יחד עם זאת, אנו קשובים לצרכים הייחודיים של כל לקוח, ולכן אנו משקיעים את מרב המאמצים ומיטב המשאבים כדי לחדש את מראה הכיסאות כך שיתאים לטעמכם האישי ולצרכים שאולי השתנו במשך הזמן.
 
 
 
ריפוד כסא ישן שיהיה שמיש לישיבה
 
ריפוד כיסאות מומלץ לכל בעלי רהיטים ישנים שניתנים לשיחזור
 
 
 
 

אצלנו תוכלו לרפד את כל סוגי הכסאות

 
בליפסון עיצובים אין משימה שלא נוכל לעמוד בה, וכל לקוחותינו נהנים מהשירות הטוב ביותר. אנו מתמחים בשדרוג כל סוגי הכיסאות ובעבודה עם כל סוגי הריפודים. אנו נגיע לביתכם כדי להעריך את מצב הכיסאות שלכם ונעניק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא כל התחייבות. הודות לידע הרב, לניסיון העשיר ורב השנים ולהקפדה על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, יש ביכולתנו לבצע ריפוד כסאות באיכות גימור שאין שני לה. אנו מתחייבים להעניק לכם כיסאות מרהיבים ביופיים, עד כי תתקשו לזהות שאלו היו פעם כיסאותיכם הישנים.

אז אם גם הכיסאות שלכם זקוקים לחידוש ולרענון, אל תהססו ואל תתמהמהו. צרו עימנו קשר עוד היום ותיהנו משירותי ריפוד כסאות ברמה שטרם ראיתם כמותה.