צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כיסאות פינת אוכל

 

אם מצד אחד אתם אוהבים את פינת האוכל שלכם, אבל מצד שני אתם מתים להחליף אותה, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם

 
החלפה של ריהוט היא עניין יקר מאוד שלעיתים יכול אפילו ליצור חור בכיס, אבל למרות זאת כבני אדם אנחנו אוהבים מאוד לחדש ולהיות בקו אחד עם האופנות החדשות ביותר. אם ברשותכם פינת אוכל שאתם אוהבים מאוד אבל מרגישים שיש מקום לחדש אותה ולהכניס שינוי לביתכם, ריפוד מחדש של כיסאות פינת האוכל יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. ריפוד כיסאות פינת אוכל הוא אחד מהאלמנטים המפריד בין פינת אוכל אחת לאחרת. אם למשל במשך שנים כיסאות פינת האוכל שלכם היו מרופדים בריפוד בד בצבע ירוק כהה, והחלטתם לרפד אותם מחדש בריפוד בהיר עם דוגמה מיוחדת, אתם תופתעו לראות איך הריפוד החדש נותן לפינת האוכל שלכם מראה חדש ושונה לגמרי.

 
ריפוד כיסאות פינת אוכל
 

מתי כדאי לבצע ריפוד מחדש של כיסאות פינת האוכל?

 
  • ישנו מגוון רחב של מצבים בהם ריפוד כיסאות פינת אוכל יכול להיות אופציה נהדרת עבורכם.
    • בעיות תקציב – במקרים רבים נרצה לחדש את פינת האוכל, אבל לא יעמוד לרשותנו תקציב המספיק לרכישת פינת אוכל חדשה לגמרי. במצבים כאלו, ריפוד כיסאות פינת אוכל הינו פתרון יצירתי אשר יעזור לכם לחדש את מראה פינת האוכל בהשקעה נמוכה משמעותית מרכישת פינת אוכל חדשה. אם למשל החלפתם סלון לפני כשנה וריפוד הכיסאות בפינת האוכל כבר לא מתאים, אבל רכישת הסלון החדש רוקנה לכם את חשבון הבנק, תוכלו לרפד מחדש את הכיסאות כך שצבע הריפוד יתאים לצבע הסלון החדש וישתלב היטב בעיצוב הכולל של ביתכם.
    • שימור וחידוש ריהוט משפחתי ישן – במשפחות רבות יש פריטי ריהוט ישנים ונדירים אשר עברו במשפחה במשך דורות. ריפוד של כיסאות לא נשמר היטב לאורך שנים רבות ולכן במקרים רבים עולה הצורך לרפד את הכיסאות מחדש ולהחזיר אותם למראה המקורי שלהם. לא רק שהבד נקרע או נשחק, אלא גם חומר הריפוד במושב עשוי להידלדל. לכל זה יש פתרון, במצבים כאלו ניתן למצוא חברה מקצועית אשר תדע לרפד מחדש את מושב הכיסא ולהוסיף לו את הנפח שאבד, ובנוסף להתאים את הריפוד החדש כך שיראה דומה ככל האפשר לריפוד המקורי, ובכך לשמר את המראה הקלאסי, או שמא האוריינטלי המקורי של הכיסאות.
    • שימור וחידוש ריהוט אהוב – כיסא לא חייב להיות פריט משפחתי ישן שעבר בירושה במשך דורות בכדי שנרצה לשמר אותו. במקים רבים ריפוד של כיסאות נוטה להתלכלך, לצבור כתמים וקרעים קטנים ולא בכל מקרה נרצה לרכוש פינת אוכל חדשה לגמרי רק בגלל כמה כתמים שנוצרו על מושב של כיסא. גם במקרה הזה ניתן לבצע ריפוד כיסאות פינת אוכל לצורך שימור הכיסא. ניתן לרפד מחדש באותו בד ואותו הצבע בהם רופדו הכיסאות המקוריים, או לרפד בכל ריפוד חדש ושונה שרק תבחרו. אם אתם אוהבים את פינת האוכל שלכם אבל רוצים קצת לחדש אותה האופציה האחרונה יכולה להיות בחירה מצוינת עבורכם.
 

כאשר מרפדים כיסאות מחדש חשוב לפנות לאיש מקצוע מנוסה

 
 
ריפוד כיסאות פינת אוכל אמנם עולה פחות מרכישה של פינת אוכל חדשה, אבל בכל מקרה נרצה לקבל מוצר באיכות גבוהה וברמת גימורים מקצועית. אם אתם מעוניינים בריפוד מחדש של כיסאות פינת האוכל שלכם תפנו אל ליפסון עיצובים. ליפסון עיצובים הינה חברה מקצועית ומנוסה בעל שנים רבות של ניסיון בריפוד כיסאות. החברה מבטיחה לכם עבודה איכותית ומקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על שירות אדיב ונעים.