צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כיסאות עתיקים

 

להפוך כיסא מיושן לכיסא הכי מודרני שיש

 
כיסאות ישנים יכולים להוסיף הרבה לבית אך תלוי אם יודעים איך לעשות את זה נכון. כיסאות אלו יכולים להיות בסלון, בחדר השינה, במרפסת ובמקרים גרועים יותר, יושבים שנים במחסן ואף אחד לא נוגע בהם. כיסאות כאלו אפשר לראות לא רק בבית של סבתא אלא גם בכל בית אחר בין אם מדובר בכיסא ישן מאוד שיכול גם להיות שבור או סתם כיסא שהאופנה שלו חלפה. חידוש וריפוד כיסאות עתיקים יכולים להחזיר להם את החיים ולתת לכם ליהנות מהם כאילו זה הרגע יצאו מהחנות. הכל שאלה של מקצועיות ועבודה נכונה יחד עם התאמה נכונה למצב הכיסא וכמובן ביחס להעדפה האישית שלכם.

 

מה כל כך מיוחד בכיסאות עתיקים?

 
אחד העיצובים הכי מרשימים שיש הוא העיצוב המודרני. כולנו רוצים בית מודרני עם מטבח בצבעים מונוכרומטיים ולעתים צבוע כולו בלבן, רהיטים חדשים שיהיו בוהקים ופינת ישיבה יוקרתית מעור. אמנם זהו החלום של ישראלים רבים אך לעתים הם לא בדיוק יודעים היכן לחפש את הביטוי האישי שלהם וזו הסיבה מדוע כדאי לשקול ריהוט עתיק ובפרט כיסאות עתיקים. מה שקובע את עיצוב הכיסא הם מגוון פרמטרים החל מהממדים שלו, המבנה שלו, החומרים מהם הוא עושי אך בעיקר מהריפוד. תוך כדי החלפת הריפוד המיושן והשגרתי לריפוד עתיק, אתם יכולים לשמור על כל שאר הפרמטרים של הכיסא אך להקנות לו מראה הרבה יותר מיוחד.
 

מה היתרון בריפוד כיסאות עתיקים?

 
 
ניתן לרפד כל כיסא וכיסא. גם כיסאות שנראה לכם שהריפוד דבוק אליו ואי אפשר להחליף אותו, יכולים לקבל מראה חדש. ריפוד של כיסאות נותן להם לא רק עיצוב מדהים אלא גם נוחות. יש הרבה ריפודים שנקרעים ולמעשה מכערים את כל העיצוב, לא רק של עצמם אלא גם של פינת האוכל, או הפינה בבית בהם הם נמצאים. זה לא משנה אם הכיסא שלכם מעוצב בסגנון וינטאג', רטרו או קפיטונאז', אפשר להעניק לו מראה חדש או לשדרג אותו במספר פעולות פשוטות על ידי המקצוענים שלנו באברהם ליפסון עיצובים.

 

כיצד מתקינים ריפוד כיסאות עתיקים?

 
  • כשמתיקנים ריפוד חשוב מאוד להבין איזה עיצוב רוצים לקבל וזאת על פי הצבע והחומרים. ניתן להתקין ריפוד עור, ריפוד בד, ריפוד קפיטונאז' וכולה.
  • יש צורך להשתמש בחומרים מספיק חזקים ובטכניקה נכונה כדי להצמיד את הריפוד בצורה נכונה. לעתים יש צורך להתקין בחלק התחתון בלבד ולעתים גם בעליון.
  • חשוב למתוח את הריפוד בצורה הנכונה כדי שמצד אחד לא יהיה רופף ולא מעוצב ומצד שני שלא יהיה מתוח מידי ויסתכם בקריעה.
 
ריפוד כיסאות על הצד הטוב ביותר
 
ריפוד כיסאות עתיקים זו משימה למקצוענים והניסיון מדבר בעד עצמו. אחרי 35 שנים של ניסיון אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו בליפסון אברהם עיצובים תקבלו את הכיסאות הכי איכותיים בעבודה אמינה ומדויקת. הכיסא יחזור למצבו הקודם גם במקרה והוא נהרס או נחבל, וכבר היו כיסאות במצבים גרועים ביותר שהבעלים שלהם לא האמינו כיצד השינוי קרה בצורה מקיפה שכזאת. גם בבתים הכי יוקרתיים ולא רק כיסאות אלא גם שאר הרהיטים העתיקים שיש לכם בבית, יכולים לקבל שדרוג מירבי אם רק תתנו לנו לעשות את מה שאנחנו יודעים יותר טוב מכולם.