צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כיסאות גן

 

במקום לרכוש ריהוט גן חדש במאות או אלפי שקלים ניתן לחדש את ריהוט הגינה שלכם בהרבה פחות

 
מעת לעת כולנו רוצים להתחדש ולהחליף חלק מהריהוט הישן בריהוט חדש. אלא שישנה בעיה, לרוב ריהוט חדש עולה הרבה מאוד כסף, והריהוט הישן במצב מצוין, אולי למעט הריפוד. מאחר והכסף לא גדל על העצים ואנחנו לא באמת יכולים להרשות לעצמנו לרכוש ריהוט חדש בכל פעם שרק נרצה, ישנה אופציה טובה לא פחות של ריפוד מחדש של הרהיטים. כאשר מדובר בריהוט לגן חשוב לזכור שזהו ריהוט שאנחנו לרוב לא משתמשים בו במשך כל השנה מאחר ובחורף גשום ואנחנו לא יושבים בחצר כל כך הרבה. מאחר ונעדיף להשקיע את הכסף בשולחן חדש למטבח או לסלון, ניתן לבצע ריפוד מחדש לכיסאות בגינה בעלות נמוכה בהרבה מרכישת ריהוט חדש. ריפוד כיסאות גן יכול להתבצע במגוון עיצובים וסגנונות על פי בחירתכם.
 
ריפוד כיסאות גן
 

למה כדאי לרפד מחדש את כיסאות הגן?

 
  • חיסכון בזמן ובכסף – בואו נודה בזה, גם כשאנחנו להוטים לקנות ריהוט חדש ואנחנו בטוחים שראינו סגנון שאנחנו אוהבים, כשנצא לחנויות ונחפש אותו לא נמצא ריהוט שבדיוק מתאים לנו, וייקח לנו הרבה מאוד זמן עד שנצליח למצוא בדיוק את מה שרצינו. אם אתם אוהבים את ריהוט הגינה הנוכחי שלכם אבל מרגישים שרק תרצו לחדש אותו, ריפוד כיסאות גן הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כך תוכלו לחסוך את הזמן שייקח לכם למצוא ריהוט חדש שתאהבו, וגם תחסכו הרבה מאוד כסף מאחר שעלות הריפוד נמוכה משמעותית מעלות מערכת ריהוט גן חדשה.
  • שמירה על ריהוט אהוב – במקרים רבים נרצה להחליף את הריהוט הקיים רק בגלל שהוא התיישן ואבד לו הצבע המקורי. במקרים כאלו חידוש רהיטי הגינה וריפוד כיסאות גן הן האופציות הטובות ביותר עבורכם. כך תוכלו לשמור על הריהוט האהוב עליכם, תוך חידוש הצבע והריפוד שלו כדי שיראה כמו חדש.
  • גיוון – ריפוד כיסאות גן לרוב מגיע בצורת כרית שניתן לחבר ולהוריד מהכיסא באופן פשוט ביותר. אם החלטתם לחדש את ריהוט הגינה שלכם, תוכלו להכין כמה סטים של ריפוד לכיסאות כך שתוכלו להחליף ביניהם ולגוון בכל פעם שתרגישו שהריפוד משעמם אתכם. כך תוכלו לתת לריהוט הגינה שלכם מראה שונה וחדש בכל פעם, בלי להשקיע הרבה מאוד כסף.
  • שמירה על איכות הסביבה – ייצור של רהיטים חדשים וזריקה של רהיטים ישנים פוגעים רבות באיכות הסביבה. נכרתים עצים רבים לצורך ייצור של רהיטים חדשים, והחומרים בהם צובעים את הרהיטים מהווים מפגש סביבתי. כמו כן, זריקה של רהיטים ישנים המפונים לאתרי פסולת פוגעת גם היא בסביבה מאחר ולא כל החומרים מהם עשויים הרהיטים מתכלים בקלות. כאשר בוחרים בריפוד כיסאות גן במקום לרכוש כיסאות גן חדשים עוזרים לשמירה על הסביבה ומרוויחים הרבה יותר מרק זמן וכסף.
 

כשבוחרים לחדש את ריהוט הגינה חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה

 
אם החלטתם שריפוד כיסאות גן הוא מה שאתם צריכים, כדאי שתדעו לבחור בחברה המתאימה ביותר עבורכם. חברת ליפסון עיצובים הינה חברה וותיקה ומקצועית בעלת ניסיון רב בתחום הריפוד וחידוש הרהיטים. לא כל חברת ריפוד יודעת להציע גם שירותי חידוש רהיטים, אבל ליפסון עיצובים בהחלט מציעה גם את שירותים אלו. אם אתם מעוניינים לשמור על ריהוט הגינה שלכם אבל הוא צריך יותר מריפוד מחדש, המומחים של ליפסון עיצובים ידעו לייעץ לכם כיד ניתן לחדש את ריהוט הגינה הנוכחי שלכם ואיך תוכלו לשמור עליו במצב טוב לאורך זמן.