צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כורסת יחיד

 

כך תשדרגו את הכורסא במינימום מאמץ

 
 
הכורסאות יכולות להיות לנו בבית שנים רבות ולמעשה אנחנו לא משתמשים בהם כמעט בכלל. כשיש סלון או כורסא אמריקאית איכותית שנפתחת ומאפשרת צפייה מהנה ונוחה בטלוויזיה, הכורסאות הישנות, אלו שנמצאות בפינת הסלון ולעתים בחדר השינה, משמשות בעיקר לעיצוב ולהנחת בגדים. אם יש לכם כורסא ישנה מה שיכול להפיח בה חיים חדשים זה הריפוד. גם כורסאות בלי ריפוד בכלל, גם כורסאות עם ריפוד קרוע, ישן או בלוי וגם כורסאות עם ריפוד טוב אך פשוט אחד כזה שכבר די נמאס לכם ממנו, יכולות לקבל את השדרוג הטוב ביותר אך רק תחליפו אותו.

 
 

איך מחליפים ריפוד כורסת יחיד?

 
 
ריפוד כורסת יחיד
 
 
 
כורסת יחיד היא הכורסא הנפוצה ביותר ונדיר מאוד למצוא כורסאות שמתאימות לשני אנשים או לשלושה. אם יש לכם כאלו, גם אותם תוכלו לשדרג בדיוק באותה מידה. ריפוד כורסת יחיד דרושת הרבה ידע כיוון שיש צורך להתאים את הריפוד בצורה נכונה. מעבר לציפוי, שיכול להיות מבד ומעור, יש מילוי שצריך להתקין. לעתים הריפוד עצמו, שעשוי מנוצות ובכורסאות יוקרה אפילו מפלומה, יהיה תקין לחלוטין ולכן אפשר לשמר אותו, ולעתים יהיה צורך להחליף אותו גם. לאחר מכן בחירת הריפוד עצמו, זה שיהיה חיצוני וייתן לנו תחושה נעימה, יכול להיות מבד, מעור ולמעשה מכל חומר שתרצו כולל חומרים סינטטיים בחלק מהמקרים לפי דרישה. ההדבקה מתבצעת באמצעות דבקים מיוחדים בדיוק של מילימטרים.

 
 
 
 

מה היתרונות בהחלפת ריפוד כורסת יחיד?

 
  • לקנות כורסה חדשה זה לא עסק זול. אמנם יש כורסאות זולות יחסית אך כך גם העיצוב הכללי שלהם, בלי קשר לריפוד, יחד עם איכות חומרים ירודה. אם יש לכם כורסת יחיד עם עץ חלק בצבע שחור מבריק אך רק הריפוד הוא זה שהורס, אין סיבה שתזרקו את הכורסא ותחליפו אותה בחדשה. התקנת ריפוד כורסת יחיד יכול לעלות במקרה היקר ביותר כמה מאות שקלים.

  • פעמים רבות הכורסאות הישנות שיש לנו בבית בעלות ערך רגשי ולא רק כספי. כורסא שהייתה שנים בבית של סבתא או כורסא שאנו זוכרים היטב מהילדות, כאלו כורסאות אף אחד לא רוצה לזרוק אך מצד שני הם פשוט מכערות את הבית במידה והריפוד קרוע אפילו בצורה מועטה. אחרי החלפת הריפוד תקבלו את הכורסא הישנה במראה מחודש.
  • כשבוחרים ריפוד כורסת יחיד, אפשר לבחור מה שרוצים. תוכלו להחליט על הצבעים והסגנונות, תוכלו להחליט אם הכורסא תהיה מעור או מבד ועוד.
 

פני הריפוד כפני המרפד

 
אם אתם חולמים על כורסא, כיסא או סלון שלם שירופד מחדש וייתן לכם אור שונה בבית, כדאי שתבחרו מרפדים מקצועיים שיתנו לכם את מבוקשכם. בסופו של דבר איכות העבודה נקבעת לפי בעלי המקצוע ואם אתם רוצים שהכורסא שלכם באמת תהיה מה שאתם מצפים, לא כדאי להתפשר. אנחנו באברהם ליפסון עיצובים מבצעים עבודות ריפוד מגוונות כבר מעל לשלושים וחמש שנים ואתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה מתי שרק תרצו. נשמח לספר לכם על סגנונות הריפוד השונים שניתנים לבחירה וכמובן להתאים אישית כל רעיון שיהיה לכם, אפילו אלו שחשבתם שאינם ברי הגשמה.