צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כורסאות רטרו

 

אל תחפשו תמיד את המודרני

 
אמנם כולנו רוצים הסלון שלנו ייראה יפה וכשאורחים ייכנסו הם ישר יחמיאו לנו על העיצוב החדשני אך עיצוב מיוחד הוא לאו דווקא עיצוב מודרני. אם אתם רוצים לצאת מהקופסה ויש לכם תעוזה, דווקא ריהוט בסגנון ישן, כולל כורסאות, שידות, שולחנו וספות, כולל הריפודים שלהם והאלמנטים שיש בסלון ובבית ממה שמונח על ה-ויטרינה ועד מה שתלוי על הקיר, כולם יהיו בסגנון עתיק ומיוחד. אמנם ז הנשמע לכם כמו רעיון גרוע אך תיווכחו לדעת בעיון נרחב שיש סלונים שיגרמו לכם לקנא, הרי עם כל החדשנות שיש היום לא יזיק משהו שמזכיר קצת את העבר.

 

מה זה סגנון רטרו?

 
רטרו הוא סגנון מסוים מזכיר מאוד את הסגנון שהיה בשנות החמישים והשישים. את סגנון הרטרו ניתן לראות במספר רב של עיצובים החל מרהיטים שונים כמו שולחן או שידה, ריפוד כורסאות רטרו וכיסאות אוכל. אמנם סגנון הרטרו מבוסס על סגנון עתיק ומיושן אך לאו דווקא מדובר בריהוט ישן. יש רהיטים וריפודים חדשים שמוצעים כיום למכירה שהם פשוט בסגנון הישן כך שאין לכם מה לדאוג. מי שדואג מחוסר גיוון חייב לזכור שסגנון רטרו הוא שם כולל לכמה סגנונות שיכולים להתאים לכם למשל סגנון פופ ארט, סגנון קלאסי וסגנון דקור. השילוב בין הסגנונות וההתאמה לשאר הדברים המודרניים יכול להיות הדבר הכי נפלא שיקרה לבית שלכם.
 

מה מיוחד בסגנון רטרו?

 
  • סגנון רטרו מוסיף המון ונותן ערך מוסף שאף רהיט אחר לא יכול להעניק לאווירה בבית שלכם. קיימים מספר פריטים בסגנון המגניב הזה כך שמי שרוצה סט שלם יוכל לרכוש לעצמו סלון בסגנון רטרו ומי שרק ירצה נגיעה ממנו יוכל לרכוש ריפוד כורסאות רטרו. את סגנון הרטרו אין בהרבה בתים מה שנותן לכם תמיד את המיוחדות שעוד לא נכנס בתור טרנד, מה גם שסגנון הרטרו יכול להיות מושך ולתת השראה לאנשים אחרים.

  • מעבר לכך שסגנון הרטרו מיוחד, הוא קל ונגיש לרכישה. שלא כמו סגנונות שכבר חלפו מהעולם למשל סגנון ה-וינטג' שכיום ניתן לרכוש רק בתור מוצרים יד שנייה, יש הרבה חברות ויצרניות רהיטים שמייצרות ומשווקות את הסגנון המגניב הזה. נוסף על כך, כמו שכבר נאמר, סגנון הרטרו טומן בחובו כמה אפשרויות עיצוב כך שאתם לא צריכים להגביל את עצמכם ותוכלו לשלב ביניהם, או לבחור את המועדף עליכם ביותר.
 

קצת תרבות ונוסטלגיה

 
אמנם רטרו לכשעצמו בתור סגנון מגניב ביותר אך מעבר לכך הוא מסמל על תרבות שלמה, על תקופת זמן שהייתה וחלפה ויכולה להיות בעלת ערך מוסף גדול יותר למי שאהב סרטים או שירים מאותה תקופה או סתם רוצה פרץ נוסטלגי שיתקוף אותו בכל פעם שייכנס לביתו. רהיטי רטרו, ריפוד כורסאות רטרו ושאר החפצים מסמנים יותר מהכול את המאה הקודמת, זו שהייתה פה ועיצבה אותנו ולכן מתאימה גם למי שהיסטוריה היא תחום עניינו.