צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כורסאות טלוויזיה

 
 
כורסאות טלוויזיה הן מהפריטים הכי חשובים שיכולים להיות לכם בבית וכנראה שאם יש לכם כורסה איכותית אתם מתענגים עליה בכל לילה אחרי שאת מגיעים לסלון אחרי יום מתיש נוסף בעבודה. ריפוד כורסאות טלוויזיה והכריות שעליהן אתם יושבים הם אלו קובעים את איכותה של הספה והגיע הזמן לחדש אותם במידה והם מתבלים או מתיישנים. לנו יש מה לספר לכם בנושא.
 

הריפודים שלכם בידיים טובות

 
ריפוד כורסאות טלוויזיה הוא לא דבר שניתן לזלזל בו כי למעשה הוא זה שקובע את איכות הספה, וגם אם רכשתם ספה איכותית ביותר יש סיכוי טוב שאחרי כמה שנים כבר לא תוכלו ליהנות ממנה באותה מידה. עם הזמן הריפוד מאבד מהאווריריות שבו והוא הופך להיות בלוי ואף קרוע, כאשר גם הצבע שלו כבר לא אסתטי כמו בעבר. אין ספק שזה יכול להיות עניין מאוד קשה עבורכם במידה ואתם אוהבים את הספה אהבת אמת ומאוד לא מתאים לכם לחפש ספה חדשה, ובדיוק בשביל זה אנו בליפסון אברהם עיצובים עומדים לשירותכם על הצד הכי מקצועי שיש.
 
 

מה היתרונות בחידוש ריפוד כורסאות טלוויזיה?

 
 
במקום לחפש כורסה חדשה ולבזבז הרבה זמן בחיפושים, אין ספק שבסופו של דבר הפנייה אלינו תעשה לכם חיים הרבה יותר פשוטים. אל תלכו לשום אולם תצוגה ואל תעיינו בשום קטלוג, כל מה שתצטרכו לעשות זה לשאוב השראה מכורסאות אחרות או להפעיל את הדמיון שעות נוספות ולספר לנו מה החלטתם. זה תהליך קצר יותר וכדאי יותר לכל אחד ולא צריך ליישם את זה בפועל כי זה התפקיד שלנו!

לא רק שאתם חוסכים זמן, אתם גם מקבלים כורסת טלוויזיה בהתאמה אישית! באף מקום אחר לא היו מאפשרים לכם את שירות אך אצלנו הכול אפשרי, ותוכלו לעצב את הכורסה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם.
 
 
 
ריפוד כורסאות טלויזיה
 
 
 
 
אם תרצו לחדש את הספה בדיוק כמו שהייתה יש לנו את הכלים לעשות זאת, ואם תרצו לשנות משהו בה אל תדאגו כי בסופו של דבר אנו נבין כיצד לבצע זאת נכון.

ניתן לבחור לכורסה איזה ריפוד שרוצים ולמעשה לשנות אותה לחלוטין. כורסה פשוטה מבד יכולה להפוך לכורסה איכותית ויוקרתית מעור, כורסה משעממת יכולה להפוך לכורסת קפיטונאז' איכותית וכולה.

אנו חוסכים לכם בעלויות משמעותיות כי חידוש ריפוד כורסאות טלוויזיה בוודאי יעלה הרבה פחות מקניית כורסת טלויזיה חדשה שעולה לפחות 4000 שקלים ומעלה.

 

למה לעזוב כורסה אהובה?

 
כשיש לכם כורסת טלוויזיה אהובה שאתם מבלים איתה כבר שנים בסלון ועליה צפיתם בכל החדשות הכי חשובות שנכנסו להיסטוריה, משחקי הכדורגל זכורים ביותר ולמעשה יש לכם כבר קשר אישי ממשי אליה ואתם ממש לא מוכנים להיפרד ממנה, אין שום סיבה שתחליפו אותה גם כשהיא כבר זקנה ובלויה. בסופו של דבר כל רהיט ניתן לחדש ורק צריך לדאוג שהוא יגיע לידיים הנכונות וזה בדיוק מה שאנו בליפסון אברהם עיצובים מציעים לכם. נוכל להחליף את הריפוד בצורה הכי מקצועית שיש ולהפיח בה חיים חדשים לחלוטין.
 

הכורסאות המחודשות בדרך אליכם

 
כשאתם בוחרים באברהם ליפסון עיצובים, אתם יודעים שהרהיטים שלכם בידיים טובות. החלפת ריפודים וחידוש רהיטים זה בלב שלנו כבר שנים רבות ואחרי שנות ניסיון שלא ניתנות לתחרות בתחום אתם יכולים להבין מדוע מעגל הלקוחות שלנו עצום בגודלו ורק ממשיך להתרחב מידי יום ויום.

אנו בליפסון אברהם עיצובים מחכים לשמוע מכם עוד היום! צרו עמנו קשר ואנו כבר נסביר לכם על כל השלבים בדרך לרהיטים חדשים ומעוצבים כמו שתמיד חלמתם לקבל!