צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריפוד כורסאות וינטג'

 

מהי אופנת ה-וינטג' ומתי היא הייתה?

 
האופנה מפתיעה אותנו בכל פעם מחדש. לעתים יש אופנה שכבר הייתה מאוד חזקה אך היא נעלמת בפתאומיות בדיוק כמו שהיא הגיעה, אך יכולה לחזור אחרי כמה שנים ואפילו כמה עשורים בסערה. כזו היא אופנת ה-וינטג' שחוזרת אלינו בצעדים איטיים וניתן כבר לראות אנשים רבים מחפשים רהיטי וינטג' או ריפוד כורסאות וינטג' כדי לפחות להקנות להם מראה כמו של ה-וינטג' המקורי. קצת קשה להסביר את אופנת ה-וינטג' במלים אך קל מאוד לזהות מתי מדובר באופנה זו בגלל המראה הישן שלה. רהיטי וינטג' הם פשוטים הרבה יותר וניתן למצוא שולחנות עדינים או כורסאות קטנות שלא כמו בעידן המודרני יותר בה יש נטייה לריהוט גדול יותר.
 
ריפוד כורסאות וינטג'
 

כיצד ניתן להשיג את אופנת ה-וינטג' ?

 
כשרוצים לרכוש מוצר וינטג' כלשהו לבית צריך לקנות אותו מיד שנייה. נדיר מאוד למצוא וינטג' בחנויות רגילות וככל הנראה בסופו של דבר יהיה מדובר בחיקוי של האופנה הישנה. רהיטי וינטג' נשמרים היטב והם מוסיפים ערך מוסף לבית ואם אתם מתעקשים לרכוש מוצרי וינטג' ולא מצליחים למצוא, ניתן למצוא חלופות טובות ויפות כמו ריפוד כורסאות וינטג' שניתן להניח, שולחנות בסגנון וינטג' ועוד.
 

למה אנשים נמשכים לאופנת ה-וינטג' הישנה?

 
  • אמנם היום אנשים נמשכים בעיקר למודרניזציה ולכל מה שקשור ל-לוק עתידני יותר, חדש ומצוחצח, כאשר הרעיון הוא להפוך את הבית לכמה שיותר יוקרתי. עם זאת, השינוי בעיצוב שנוצר בשנים האחרונות לטובת הסטייל החדשני יותר הביא אנשים רבים דווקא לפתח ממנו סלידה ולנסות למצוא את הייחודיות בצורה אחרת. מה שווה בית מעוצב בצורה חדשנית אם לכולם כבר יש כזה? דווקא עיצוב וינטג' יכול לעשות את ההבדל ולהפוך את הבית שלכם ליצירתי וצבעוני, אפילו כשמדובר רק בריפוד כורסאות וינטג' או שולחן קטן שעושים את ההבדל.
  • מעבר לכך שעיצוב וינטג' יפהפה לכשעצמו, הוא פשוט ייחודי. כיום כבר לא מייצרים את האופנה המדהימה הזו והיא נחלת העבר, מה שמושך אנשים רבים לנסות לרכוש אחד. מוצרי וינטג' נמכרים בדרך כל במחירים גבוהים כאשר אין הרבה פריטים מכל סגנון א מה שכבר נותר נשאר באיכות מדהימה. זה העובדה שהפריטים הללו מחזיקים מעמד כמה עשרות שנים, מדבור על פריטים ייחודיים שכל בעלים שהיה להם שמר עליהם בצורה מדהימה אפילו כשמדובר בריפוד כורסאות וינטג' או בספה קטנטנה.
 

העולם עובר שוב לעיצוב פשוט

 
במשך עשורים רבים הצליחו לשכנע אותנו שככל שריהוט יהיה גדול יותר ובעל אפשרויות רבות יותר הוא יהיה יותר יפה. אופנת ה-וינטג' מגיע בדיוק מהצד ההפוך וקובעת שמה שפשוט יותר פשוט יפה יותר. למשל כורסאות וינטג' הם פשוטות בעלות רגליים דקות וכריות רגילות לחלוטין וזה מה שהופך אותם לפריטים כל כך נחשקים. גם הנוחות של רהיטי וינטג' הופך אותם לאטרקטיביים מה גם שהעיצוב הגיע ממוחות שהיום כבר לא קיימים מה שהופך אותם לקשים לחיקוי.
 

כיצד בא לידי ביטוי שחזור רהיטים איכותי?