צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי כורסאות

 
כל רהיט באשר הוא, בין אם מדובר על רהיט זול מאוד או רהיט יקר שעולה עשרות אלפי שקלים, חייב לעבור ניקיון יסודי ומקצועי. אם תזניחו את הניקיון בסופו של דבר הרהיט ייאבד מהאיכות שלו ובספו של דבר אתם אלו שתפסידו רהיט שיכול היה להיות הרבה יותר מעוצב, מה גם שעם הזמן הנזק יהיה גדול יותר. ניקוי כורסאות וספות הוא דבר שאי אפשר לפסוח עליו.
 

תנו לנו לנקות לכם את הרהיטים!

 
הכורסאות שלכם יכולות להיות המצרך הכי יקר שלכם בבית כי מעבר לנוחות המירבית בישיבה עליהן, הן מוסיפות לא מעט סטייל. יכול להיות שיש לכם כורסת וינטאג' איכותית ויכול להיות שמדובר על כורסה שבכלל מעוצבת בסגנון מודרני, אך בסופו של דבר כל כורסא חייבת לעבור תהליך ניקוי מקצועי. אם אתם שואלים את עצמכם איפה ניתן לקבל ניקוי כורסאות מקצועי, אתם כבר במקום הנכון כי זו המומחיות שלנו בליפסון אברהם עיצובים כבר שנים רבות, והשירות הכי טוב יכול להיות שלכם!
 

רהיט מעוצב הוא רהיט נקי

 
 
יש הרבה רהיטים שמעוצבים בצורה הכי יפה שיש ורואים שהושקעה בהם לא מעט מחשבה אך עם כל הכבוד לעיצובים, יש דברים הרבה יותר בסיסיים. ללא ניקיון מקצועי של הרהיטים שלכם בבוא היום הם ייראו מוזנחים ולא רלוונטיים ורק תנסו להיפתר מהם. יש הרבה כורסאות שלאט לאט נזנחות ובסופו לד בר מוצאות את חייהן בפינת הבית או עמוסות בציפיות, סדינים, בכריות ובשמיכות כך שלמעשה חלק מעיצוב הבית הן ממש לא לוקחות. אם זו המציאות בבית שלכם הגיע הזמן שתטפלו בה, כי לכורסאות שלכם בוודאות מגיע יחס טוב יותר שיתרום בסוף גם לכם.
 

ליפסון אברהם עיצובים בדרך לחדש לכם את הכורסה

 
  • אצלנו בליפסון אברהם עיצובים ניקוי כורסאות הוא לא רק עניין של מקצועיות, הוא עניין של הבנה. אנו לא רק מנקים, אנו מחדשים לחלוטין ומוציאים את הספה שלכם מהמרפדייה שלנו כאילו זה הרגע יצאה מבית מעצבים. אם אתם לא מאמינים אתם מוזמנים להתקשר ונשמח להציג לכם את הגלריה שלנו כדי שתבינו שיש לכם עסק עם מקצוענים שיודעים מה הם עושים.
  • אצלנו אין ניחושים ואין הימורים, הרהיטים שלכם חשובים לנו כאילו היו אלו הרהיטים שלנו. אנו רוצים להגשים את מבוקשכם ולתת לכם את היכול ליהנות שוב מהכורסאות והספות שלכם ואנו עושים זאת עם מיטב המוחות בתחום כאשר שנות ניסיון רבות עומדות לזכותנו ועם זה אף אחד לא יכול להתחרות. אנו מבצעים חידושים רבים במהלך כל שבוע ושבוע וכל לקוח יוצר מרוצה, והכול קורה עם המכונות הכי מתקדמות לניקוי כורסאות וכמובן כל האמצעים בדרך לכורסה המושלמת שלכם.
 
בחרו איזו כורסה שרק תרצו
 
אם נראה לכם שהכורסה שלכם כבר לא רלוונטית, תדעו שאנו מקצוענים בלהפיח בהן חיים חדשים. אתם מוזמנים לנסות אותנו עוד היום ולגלות שהכורסה שלכם תעשה שינוי טוטאלי ותפיח חיים לא רק בסלון אלא בבית כולו. יש לכם הזדמנות לעצב כורסה אישית משלכם ולקבל אותה כאילו זה הרגע קרעתם את הניילונים.
כשאתם בוחרים באברהם ליפסון עיצובים, אתם יודעים שהרהיטים שלכם בידיים טובות. החלפת ריפודים וחידוש רהיטים זה בלב שלנו כבר שנים רבות ואחרי שנות ניסיון שלא ניתנות לתחרות בתחום אתם יכולים להבין מדוע מעגל הלקוחות שלנו עצום בגודלו ורק ממשיך להתרחב מידי יום ויום.