מרפדיית ליפסון

 
 

מרפדיית ליפסון - הרבה מעבר למה שחשבתם...

מרפדיית ליפסון עיצובים מעניקה שירותי ריפוד לכל הצרכים.
במרפדיה תמצאו מגוון סוגים של בדי ריפוד, מילוי איכותי ומבחר אינסופי של צבעים.
במרפדיה מעמידים לרשותכם שירותי חידוש ריפוד כמו גם את האפשרות להחליפו לגמרי.
פנייה למרפדיה חוסכת מכם אלפי שקלים הדרושים להחלפת סלון. החלפה של ריפוד תאפשר לכם הלכה למעשה לרענן את מראה הסלון מבלי להיכנס לחובות.

צרו עימנו קשר בדרך הנוחה לכם
בטלפון: 5353876 – 03 בנייד: 053-7750579 או בפקס: 03-5339957

תמיד בקדמת הבמה

מרפדיית ליפסון עיצובים תמיד דואגת להישאר בחזית האופנה ומקפידה להתעדכן בכל החידושים של התחום. כל בד חדש היוצא אל השוק מגיע עד אליכם בתוך לוח זמנים מצומצם ביותר. גם חידושי הצבע עומדים בראש סדרי העדיפויות שלנו. אנו מקפידים להעניק לכם את הריפוד האופנתי והאיכותי ביותר, וכך משפרים את היכולת שלכם לחדש את הבית בתוך השקעה כספית מינימאלית.
כל כיס והמוצר שלו
המוטו שלנו הוא להתאים את המוצר הנכון ביותר לרצונותיו וליכולתו הכלכלית של הלקוח. אם אתם מחפשים ריפוד זול עד כמה שניתן, תקבלו את המיקוד המבוקש, ואם האיכות היא הקו המנחה, אנו נפנה אתכם למיטב הריפודים הקיימים בשוק. אצלנו כל לקוח מוצא את מה שהוא רוצה. מטרתנו איננה למכור בכל מחיר, אלא להתאים את הריפוד הנכון ביותר עבור הלקוח. תכונה זו הופכת אותנו למרפדיה מקצועית ומצליחה מזה שנים.
ישן או עתיק?
מה ההבדל בעצם בין ריפוד ישן לריפוד עתיק? ריפוד ישן הוא ריפוד בלוי ומוכתם, ואילו ריהוט עתיק נבנה לפני הרבה זמן. הבדל זה ללא ספק משמעותי ביותר, והמומחיות של מרפדיית ליפסון היא להפוך את הריפוד הישן שלכם לריפוד עתיק. אנו עושים זאת באמצעות שימוש בחומרי מילוי איכותיים במיוחד ובדי ריפוד המתאימים לסוג הרהיט. בעזרתנו תוכלו להשיב עתרה ליושנה.