צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש רהיטים מעץ מלא

 
 
כמו שהרכב שלכם נכנס למוסך לטיפול מקיף כשהוא כבר מיושן ולא פועל כראוי, אנחנו כאן כדי לשדרג לכם את הרהיטים. במקום לסבול מרהיטים ישנים ומעלויות גבוהות שלא תואמות את התקציב שלכם בחיפוש אחר רהיטים חדשים, אנו נשמח לחדש לכם את הרהיטים כך שיהיו הרבה יותר מגוונים, מותאמים ואיכותיים מכל מקום אחר שבו תחפשו.

 

חידוש רהיטים זה אנחנו

 
 
אנחנו בליפסון אברהם עיצובים כבר שנים רבות עומלים ועובדים לילות כימים כדי שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים. אין ספק שחידוש רהיטים זו משימה שדורשת הרבה מיומנויות אך למזלכם, אחרי שנים של ניסיון, אנחנו כאן בשבילכם לכל משימה שנתבקש לבצע. אם הרהיטים הישנים שלכם מטרידים אתכם, הם כבר לא איכותיים כמו פעם ולא רק שהם פוגעים בעיצוב הבית, הם גם לא נוחים ולעתים אך עלולים להישבר ולסכן אתכם, זה הזמן לשלוח אותם אלינו, ואנחנו בקליניקה המשודרגת שלנו נדאג שהם ייצאו מפה בריאים, יפהפיים ולמעשה הרבה יותר צעירים.
 
 
 
חידוש רהיטים מעץ מלא
 
 
 
 

אלו רהיטים ניתן לחדש?

 
אחת השאלות הכי חשובות ששואלים אותנו בכל פעם היא מה באמת אפשר לחדש ואיזה עיצוב ניתן להקנות. זו בדיוק הגדולה שלנו כבר עשרות שנים, אצלנו ניתן להגשים הכול מהכול. חידוש רהיטים מעץ מלא, חידוש כורסאות, חידוש רהיטים מפלסטיק או מאלומיניום, חידוש ריפוד בלבד או טיפול מקיף לרהיט שכולל גימורים מחודשים, שיוף ותיקון השלדה שלו, הכול מתבצע באותו מקום ולא רק עלויות נמוכות ומשתלמות לכל אחד אלא גם בזמן קצר. במקום לחכות 30 יום לסלון שיגיע ממקום רחוק, עם סיכוי להתאכזב ממה שקיבלתם, תנו לנו את הרהיטים שאתם מכירים ואנחנו נדאג לשאר.

 

איך אנחנו מחדשים את הרהיטים? זה סוד ההצלחה

 
  • כל חידוש רהיט, בין אם מדובר על חידוש רהיטים מעץ מלא או רהיטים שעשויים מחומרים סינטטיים, כורסאות, שולחנות אוכל, כיסאות גן, כיסאות בר וכולה, צריכים להתחיל מתכנון קפדני. התכנון הוא השלב החשוב ביותר כיוון שהוא זה שיקבע אלו שלבים יתבצעו, מה עתיד להיות מוחלף, מה מספיק טוב כדי להשאיר וכיצד הרהיט ייראה בסופו של דבר. מצד אחד יש לדאוג לנוחות ומצד שני לעיצוב וכשהשניים האלו יוצרים הרמוניה מושלמת אפשר להבין מדוע כל לקוח בסופו של דבר יוצא מרוצה.
  • האם הרהיט פגום וצריך קיבוע, הדבקה או הרכבה כלשהי? האם הרגל שלו רופפת וצריכה חיזוק? האם הרהיט שרוט וצריך ציפוי מחודש? יש רהיטים שמגיעים שלמים באופן יחסי וצריכים רק נגיעות עיצוביות חדשות, יש רהיטים שצריכים להחליף את הריפוד בלבד ויש כאלו שצריכים גם החלפה של הכריות, אצלנו מבצעים תיקון כולל כדי שהרהיט ייצא מכאן כאילו יצא הרגע מהמפעל המקורי בו ייצרו אותו.
  • האם כל עיצוב יתאים לכל רהיט? את זה אנו ואתם נבדוק יחד כאשר אתם חלק משמעותי מהתהליך. אי אפשר לקבל החלטה בלי הבעלים של הרהיטים ולפי ההעדפות האישיות שלו, ובמידה ותרצו לזכות בעיצוב מסוים אנו נספר לכם כיצד זה יתבצע מה כדאי וממה כדאי להימנע. לנו חשוב שתהיו מרוצים ומאושרים והמקצועיות שלנו יכולה לספק לכם את זה ביתר קלות ובהבנה מלאה.
 

כשהרהיט בידיים שלנו אין ממה לחשוש

 
 
חידוש רהיטים מעץ מלא יכול להלחיץ לא מעט אנשים כיוון שעץ מלא הרבה יותר רגיש מכל רהיט אחר. הוא נשרט בקלות, הוא דורש יחס מיוחד ולא תמיד הכל יכול להתאים לו. אנו עשירים בניסיון עם רהיטים מכל הסוגים וכבר ביצענו את כל ההתאמות האפשריות שניתן לחשוב עליהם. אנחנו כאן בשבילכם כדי לשדרג את הבית והעסק ואתם מוזמנים להיווכח בעצמכם כבר היום!