צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש רהיטים לבד

 
 
לחידוש רהיטים יש הרבה יתרונות שיכולים להיות מתאימים גם לכם. במקום לחפש את הסלון החדש שלכם, במקום לחפש את הכורסה החדשה שתתאים בדיוק למרפסת או לחדר השינה ממש כמו הכורסה הישנה ובמקום לבזבז כסף וזמן רבים על החיפושים באולמות תצוגה, אנחנו בליפסון אברהם עיצובים כאן כדי להראות לכם שאפשר גם אחרת. חידוש רהיטים לבד ולעור, תיקון החלקים התקולים ברהיט והכול במגוון רחב של אפשרויות וסגנונות, הם רק חלק מהדברים שתוכלו למצוא אצלנו.

 

למה כדאי לחדש את הרהיטים אצלנו?

 
 
  • קניית רהיט חדש יכול להיות מסע ארוך ומייגע. כדי לבחור את הרהיט הכי טוב לבית שלכם אתם תצטרכו להגיע לאולמות תצוגה רבים, לבדוק קטלוגים באינטרנט ואולי מה שהי גרוע בכל הסיפור- לחכות למבצעים. גם הזמן שתבזבזו על ההתעסקות הזו יעלה לכם בכסף רב וגם אם אתם נהנים מהתהליך, בפעם השלישית שתצאו מהבית לחפש את הרהיט המושלם כבר תתחילו להתעצבן בעצמכם. במקום לקנות רהיטים חדשים באלפי שקלים, תנו לנו לחדש בשבילכם.

 
 
 
חידוש רהיטים לבד
 
 
 
 
  • אוהבים את הרהיט שלכם וקשורים אליו קשר אישי שקשה לנתק? אין שום סיבה שתחליפו אותו. אמנם לא טיוב להיות רכושניים ברמות קשות אך כל אחד מאיתנו קשור במידה מסוימת לחפצים שעיצבו את חייו, ודאי כאשר מדובר על סלון שבוודאי כל אחד מכם זוכר היטב מתי רכש אותו ובכמה אירועים הוא היה שותף. אנו נשמח להציע לכם חידוש רהיטים לבד או לעור ובכל סגנון אפשרי שניתן לחשוב עליו כדי שהוא יחזור להיות איכותי גם בלי להחליף אותו לחלוטין כך שהערך המוסך שהוא נותן לכם יישאר.

 
הרבה אנשים מרימים גבה כשאומרים להם לחדש רהיט ואפשר להבין למה. כל אחד רוצה רהיט חדש, רוצה את הפינוק הזה של ריח חדש ותחושה נעימה, וכשחושבים על חידוש רהיטים מיד חושבים על עבודה שנראית כאילו היא מאולתרת ולעתים חובבנית. אם תגיעו אלינו ותתרשמו ממה שאנחנו מציעים תבינו מהר מאוד שאצלנו האיכות היא הדבר החשוב ביותר. הרהיטים המחודשים שלכם ייראו חדשים לחלוטין ואתם תופתעו לגלות עד כמה הבחירה שלכם הייתה נכונה.

 

כל הסגנונות במקום אחד

 
במקום לרדוף אחרי העיצובים של יצרניות הרהיטים שמשווקות בארץ, תגיעו אלינו ותחליטו מה אתם רוצים לקבל. חידוש רהיטים לבד יכול לספק לכם בחירה הרבה יותר מגוונת כיוון שאתם יכולים לבחור בדיוק את הצבע ואת הסגנון שתרצו להקנות. רוצים עיצוב קפיטונאז' ולמעשה רהיט שלא ניתן למצוא באך מקום? רק תבקשו וזה שלכם. רוצים לרפד את הסלון עור יוקרתי בצבע שמנת? תראו לנו את הרהיט הישן ואנחנו כבר נסביר לכם איך זה הולך להתבצע יחד עם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. את כל הסגנונות בהתאמה אישית ומיוחדת תוכלו למצוא אצלנו בליפסון אברהם עיצובים, כי השמיים הם הגבול.

 

מה כולל חידוש הרהיטים מטעמנו?

 
כשהרהיט מגיע אלינו אנו מעניקים לו טיפול של מלכים. ראשית, נבחן היטב את הרהיט כדי להבין מה תקול בו. לעתים הכריות והספוגים בסדר גמור ואין סיבה להחליף אותם אם כי נציע לכם שדרוג כולל, אותו תוכלו להחליט בעצמכם לפי המחיר. במידה ורהיט צריך לעבור שיוף מחודש, שיפור גימורים או תיקון כלשהו ברגליים או בגופו, הדבר יתבצע באיכות הגבוהה ביותר שיש. מריחת לכה, צביעה מחודשת וקיבוע מקצועי של הריפוד ישלימו את התהליך ויספקו לכם רהיט חדש לחלוטין.