צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש רהיטים ישנים - רק עם ליפסון עיצובים

 
אם יש ברשותכם רהיטים ישנים, אשר נזקי הזמן לא פסחו עליהם, רהיטים אשר מצד אחד נדמה לכם שהם כבר מיצו את כל הפוטנציאל שהיה טמון בהם מאז ועד עולם ומצד שני – אתם קשורים אליהם בחבלי נוסטלגיה שמאוד קשה לפרום, השירות הזה הוא התשובה בשבילכם.
 
 
צרו עימנו קשר בדרך הנוחה לכם - ואנו כבר בדרך אליכם...בטלפון: 5353876 – 03 בנייד: 057-7750579 או בפקס: 03-5339957
 
היועצים המומחים של ליפסון עיצובים ישמחו לעמוד לשירותכם, לייעץ לגבי האופן הנכון לביצוע חידוש רהיטים ברהיטים שלכם, וכמובן – ולסייע בבחירת הריפודים החדשים, שיהפכו את הרהיטים שלכם לרהיטים בעלי מראה ממש ממש כמו חדש.
 
 
 
חידוש רהיטים ישנים כגון ספות
 
 
 
 

חידוש רהיטים ישנים: ממרכב ועד ריפוד

 
חידוש רהיטים ישנים, פשוטו כמשמעו, הוא שדרוג של רהיטים והפיכתם מרהיטים שכבר עומדים בכניסה לבית, בדרך אל פח האשפה הגדול, לרהיטים יציבים בעלי מראה חדש, אשר יזכו מחדש במקום הראוי להם – בתוך ביתכם פנימה (ואפילו יסחטו כמה קריאות התפעלות מהאורחים). שדרוג רהיטים מתייחס לכל האלמנטים ברהיטים הישנים, והוא כולל חידוש ריפודים ומילויים, ביצוע תיקונים ברגלי הרהיטים הישנים, צביעה מחודשת של הרהיטים אם בגווני הצבעים המקוריים ואם בצבעים אחרים על פי בקשת הלקוח, ואם יש צורך – גם החלפה של המרכב כולו, על מנת להעניק לרהיט את היציבות הדרושה לו, על מנת שישמש כרהיט בטיחותי לכל דבר, ולא רק כמוצג מוזיאוני שאין לגעת בו.
 

זיכרון עבר מתוק

 
 
אם קיבלתם רהיטים ישנים בירושה מקרוב משפחה שהלך לעולמו, רהיטים אשר חשוב לכם לשמור עליהם על מנת לשמר את זכרו של קרוב המשפחה ולהמשיך את שושלת אחזקת הרהיטים, תוכלו לבצע שדרוג רהיטים וכך להבטיח שאותם רהיטים נקיים ממזיקים למיניהם ויציבים, ולעשות בהם שימוש למשך שנים רבות נוספות. גם אם אתם לא מאוד אוהבים את המראה הקיים של אותם רהיטים ישנים, תוכלו לבצע חידוש רהיטים ולהקנות להם מראה חדש לחלוטין. כך תוכלו גם לשמר את הרהיטים הישנים, וגם להתאים אותם לתקופה הנוכחית וכמובן – להעדפות הפרטיות שלכם.
 
 
 
חידוש רהיטים ישנים יכול להפוך כורסא מרופטת לפריט מדליק
 
 
 
 

העלויות

 
למי שחושש שביצוע שדרוג רהיטים יהיה כרוך בעלויות גבוהות מאוד, נוכל לספר, שברוב המקרים מחירו של חידוש רהיטים ישנים הינו נמוך יותר מרכישת רהיטים חדשים. לכן, בכל מקרה נראה שמדובר בדרך עדיפה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר ברהיטים שיש להם ערך סנטימנטלי גבוה עבורכם.
 
 

חידוש רהיטים ישנים – בחברה טובה

 
מומלץ לבצע זאת באמצעות מסירת הרהיטים אשר אתם חפצים בחידושם לחברה המתמחה בתחום. ואשר ראיתם דוגמאות שאהבתם לעבודות אלו שביצעה. ליפסון עיצובים מתמחה בביצוע חידוש רהיטים בשיטות המתקדמות ביותר ובאמצעות החומרים האיכותיים ביותר, כך שמובטחת לכם תוצאה מדויקת ומרהיבה. ברשות החברה מבחר עצום של בדי ריפוד, צבעים מיוחדים לרהיטים וחומרים איכותיים להשלמת חלקים חסרים בכל סוגי הרהיטים, והיא מבצעת כל עבודה ביד אומן, על מנת שהתוצאה תהיה לא פחות ממצוינת.
 
 
 
חידוש רהיט ישן עוזר לשמר את ההיסטוריה המשפחתית
 
 
 
 
לקבלת פרטים נוספים בנושא – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.