צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש רהיטים וריפוד ספות

 
 

מדוע כדאי לחדש רהיטים ולרפד ספות?

חידוש רהיטים בכלל וריפוד ספות בפרט הוא תחום ההולך וצובר פופולאריות רבה בשנים האחרונות. לפני שנפרט מהו ההבדל בין חידוש רהיטים לבין ריפוד ספות, כדאי להבין מדוע בכלל יש צורך בפעולות אלו. סיבה אחת לרצון לרפד ולחדש ריהוט היא השאיפה לחסוך בעלויות. חידוש הריהוט או ריפוד מחדש עולה הרבה פחות מאשר קניית רהיטים איכותיים חדשים. סיבה נוספת אצל לקוחות רבים הפונים אלינו הוא הרצון להמשיך ולהשתמש ברהיט הישן והאהוב שלהם. מדוע לזרוק ריהוט ישן ויפה שפיתחנו אליו אהבה רבה ואנו יודעים כי הוא נוח, איכותי ומתאים לצרכינו אם אפשר לחדש אותו ולהקנות לו מראה נקי ועיצוב מודרני? רוב האנשים אינם מודעים לאפשרויות הרבות ששוק חידוש וריפוד הרהיטים טומן בחובו וכמה תהליך זה הוא פשוט, נעים ומספק


 

חידוש רהיטים בכלל וריפוד ספות בפרט

 
  • חידוש רהיטים- חידוש רהיטים מתמקד בהקניית מראה ונוחות לרהיט הישן שלכם והבאתו לכדי חזות ותחושה של רהיט חדש ואיכותי. התהליך יכול להתמקד במספר מישורים- בהתאם לסוג הרהיט המדובר. אחד התחומים בו אנו מתמקצעים הוא חידוש מרכיבי העץ של הרהיט שלכם. מדובר בתיקון (או לפעמים בנייה מחדש) של חלקים בריהוט, צביעה ומשיכה בלכה ועוד, עד להשגת מראה טבעי וחדש לרהיט. תחום נוסף בו אנו עוסקים הוא שדרוג הריפוד הרהיט והמילוי הפנימי שלו. כל העבודות נעשות תוך שימוש בשיטות אמינות ורבות שנים, במיומנות רבה ותוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

  • ריפוד ספות- ריפוד ספות הוא תחום ספציפי בעולם חידוש הרהיטים והוא אחד השירותים הכי מבוקשים כיום בשוק. ריפוד הספות נוטה להתבלות בעקבות השימוש התדיר בספה שלנו. בנוסף, למרות הרצון הרב שלנו לשמור על הספה נקייה, הספות נוטות להתלכלך רבות- אם זה עקב ילדים קטנים או בעלי חיים, ואם זה כיוון שעם הזמן- בין אם נרצה ובין אם לא, הריפוד צובר כתמים אשר קשה מאד להורידם. עוד סיבה לחידוש הריפוד הוא הצורך בגיוון ועיצוב הספה מחדש כל מספר שנים בהתאם לטרנדים העכשוויים תוך הוצאה כלכלית מינימאלית.

 
חידוש ספות
 

כיצד תדעו לבחור את השירות המתאים לכם?

 
העובדים בליפסון עיצובים מתמקצעים כבר שנים רבות הן בחידוש רהיטים והן בריפוד ספות. מאחורינו שנים רבות של ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים אשר קיבלו ייעוץ ושירות איכותי ביותר. במקום לוותר על הריהוט ישן שלכם- ריהוט הנוטה להיות מרופט ובלוי, תוכלו לקבל רהיט במראה עתיק, אשר ישופץ לטעמכם ויקנה לכם נוחות מרבית ועיצוב מיוחד ואינדיבידואלי. בליפסון עיצובים תוכלו למצוא סוגים רבים של בדים לריפוד ספות ושאר הרהיטים, מגוון רחב ביותר של מילויים שונים ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. פנו אלינו בכדי לקבל את המענה האיכותי ביותר בכל מה שנוגע לשמירה מקצועית על הרהיטים שלכם לאורך זמן.