צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש רהיטים וריפוד כסאות

 
 
מהי המשמעות של "חידוש רהיטים" ומדוע לא כדאי לכם לוותר על הריהוט הישן שלכם?

קיבלתם בירושה ריהוט ישן מהסבתא או ההורים? ראיתם ברחוב או אצל חבריכם רהיט יפה, בדיוק לטעמכם שיכל להתאים אילולא היה סדוק ודהוי? מאוכזבים שאתם נאלצים לוותר על רהיט ישן וטוב שהתבלה ושקניתם משכבר הימים? בדיוק לשם כך הקמנו את ליפסון עיצובים- אצלנו תוכלו לקבל מענה לכל הסוגיות הללו ולרבות אחרות. מדוע כדאי לכם לחדש את רהיטים בביתכם? חידוש הרהיטים נותן לכם את ההזדמנות להפיח חיים ברהיט הישן, לתת לו סגנון אופנתי וייחודי לכם או להחזיר לו את המראה שאבד לו ושאתם כל כך אוהבים. כל זה ועוד תוכלו לעשות בעלות נמוכה בהרבה מקנייה של ריהוט חדש וגם ליהנות מהתהליך שבמהלכו תקבלו ליווי צמוד ועזרה מקצועית מהעובדים שלנו.

 

מה בין חידוש רהיטים לריפוד כסאות?

 
  • חידוש רהיטים- חידוש רהיטים היא הדרך המושלמת לעצב את הבית שלכם בצורה מקורית. תוכלו לחדש את שלד הרהיט שלכם באמצעות שיפוץ ותיקון המתכת או העץ וכן להוסיף לו התאמות הרלוונטיות לכם. בנוסף תוכלו להחליף את המילוי במושבים ולרפד אותם מחדש בעזרת מגוון רחב של בדים. מטרתנו בליפסון עיצובים היא לתת לכם את כל האפשרויות להביא את הרהיט שלכם למצב בו הוא יראה "כחדש" אך בו זמנית ישמור על הייחודיות והמקוריות שלו. חידוש הרהיט שלכם נותן לכם את ההזמנות לבטא את היצירתיות שבכם ולקבל רהיט "התפור" לרצונכם ומתאים לצרכי הבית בצורה המיטבית ביותר.

  • ריפוד כסאות- ריפוד כסאות הוא שירות מבוקש מאד- הן כיוון שכיסאות הם ריהוט הנמצא בכל בית והן כי ריהוט זה נמצא בשימוש תדיר מאד. מושב הכיסאות נוטה לשקוע והריפוד עליהם נוטה להתבלות, להיקרע ולהתלכלך. אין צורך לוותר על הכיסאות האהובים עליכם ולרוץ לקנות כיסאות חדשים. תוכלו לגשת למרפדייה המשפחתית שלנו ולקבל ייעוץ בנושא ריפוד הכיסא שלכם. מגוון הבדים הקיימים היום בשוק ריפוד הכיסאות וכן במרפדייה שלנו הוא עצום. החל מבדים העשויים מחומרים טבעיים וכלה בבדים סינטטיים שונים. הבדים נבדלים אחד מהשני במראם, מרקמם, בכמות התחזוקה שהם צורכים, באופן הורדת הכתמים מהם וכמובן בצבעיהם ועיצוביהם השונים.

 
ריפוד כיסאות
 

כיצד תרפדו את הכיסאות שלכם לקבלת מראה יוקרתי יותר?

 
בליפסון עיצובים אנו מתמקצעים בחידוש רהיטים בכלל ובריפוד כסאות בפרט. אתם מוזמנים להגיע אלינו עם הרהיט אותו אתם מבקשים לחדש או לרפד ולקבל מאתנו הכוונה וייעוץ. אנו נלווה אתכם כל הדרך, החל מהבנת הצרכים שלכם והטיפול המיטבי שנוכל לתת לרהיט, ועד עזרה בבחירת העיצוב (אם יש בכך צורך) והצעת מחיר הוגנת. תוכלו למצוא כאן הצע גדול של בדי ריפוד שיקנו לכיסאות שלכם בן רגע מראה שונה ויוקרתי וישנו את חזותם ללא הכר. העובדים במרפדייה שלנו בעלי ניסיון של שנים, הבנה מעמיקה בתחום ויכולת לבצע עבודות מדויקות ועדינות.