צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש רהיטים

 
חברת ליפסון עיצובים מעניקה שירות חידוש רהיטים ברמה גבוהה במיוחד.
באפשרות החברה להשיב עטרה ליושנה גם כשזה נראה כמשימה בלתי אפשרית.
אז לפני שאתם זורקים את הספה הישנה...

 
צרו עמנו קשר במספר הטלפון 03-5353876 או ב- 053-7750579 ואנו כבר בדרך אליכם
 
 

חידוש רהיטים ישנים במקום קניית רהיטים

 

עולם עיצוב הבית נמצא בפריחה אמיתית, ובמסגרת זו היצע הרהיטים מגוון מאוד. אפשר לקנות רהיטים מעוצבים בצורה יפה, וגם טווח המחירים רחב מאי פעם. הבעיה היא שכיום קשה מאוד לנווט בכל ההיצע הרחב הזה ולמצוא מוצר טוב באמת שימלא את ייעודו באופן מלא. אנשים רבים רכשו רהיטים, ואפילו במחירים לא נמוכים כל כך, והתאכזבו מהאיכות של המוצר. הפתרון הוא אם כן חידוש רהיטים איכותיים שבבעלותכם במקום רכישה של רהיטים חדשים. חברת ליפסון עיצובים מציעה לכם שירות זה ברמה גבוהה, כך שלא יהיה ניתן לזהות כי לא מדובר ברהיט חדש.

 
 
 
מערכת ישיבה לפני חידושמערכת ישיבה לפני חידוש
 
 
 
 
 

מה זה חידוש רהיטים

 

חידוש רהיטים כולל שדרוג ריפוד, חידוש מרכיבי עץ ברהיטים והמילוי הפנימי שלהם. כל העבודות נעשות תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר, והמשמעות היא רהיטים עמידים לאורך זמן. שיטות העבודה עתיקות יומין ונבחנו במשך שנים רבות, מסיבה זו טווח הטעויות הוא קטן ביותר, כך שהריהוט העתיק שלכם לא עומד לסכנות של נזק מרשלנות.

 
 
 
חידוש רהיטיםחידוש רהיטים
 
 
 
 
 

ריהוט עתיק

 
כידוע, ההבדל בין "עתיק" ל"ישן" זה המראה. רהיט ישן זה משהו מרופט, שאף אחד לא רוצה להעיף על זה מבט נוסף, ולפעמים מעדיף גם לא לשבת על זה. רהיט עתיק, לעומת זאת, נתפס כיצירת אומנות ששרדה מימים ימימה, והיא מגלמת במראה שלה מסורת ישנה. רהיט כזה נתפס כפיסת היסטוריה של ממש. במוזיאונים רבים בעולם אפשר לראות חדרים שלמים המעוצבים באמצעות רהיטים עתיקים.

ומה ההבדל בעצמם בין ריהוט ישן לריהוט עתיק? אם הריפוד מרופט, המילוי שקוע והעץ מתקלף, הריהוט יחשב לישן, אך ברגע שהוא יעבור שדרוג, הוא כבר יהפוך להיות ריהוט עתיק, וגילו המבוגר הופך אותו ליצירת אומנות.
 
 
 
חידוש מערכות ישיבהחידוש מערכות ישיבה
 
 
 
 
 

איך לעשות כסף מהכורסה הישנה של סבתא

 
צאצאים של מבוגרים שנפטרו זורקים לזבל חפצי אומנות של ממש מתחילת המאה, וזה חבל. אם מצאתם רהיטים ישנים, אפשר בקלות להפוך אותם ל"רהיטים עתיקים" שיהיו שווים הרבה מאוד כסף. נכון, מדובר בקצת פרוצדורה, אבל ההשקעה משתלמת ביותר. ריהוט עתיק בעל ערך רב מאוד ואנשים רבים אוספים פרטי ריהוט שכאלה. יתרה מזאת, אולי אף תגיעו למסקנה שיש לכם שימוש באותו רהיט אחרי שיעבור שדרוג רהיטים.

חידוש רהיטים ישנים זה שירות חשוב ביותר, במיוחד בעולם שבו איכותם של המוצרים החדשים הולכת ויורדת. הריהוט הישן לא רק טוב יותר, אלא שיש לו גם ערך סנטימנטלי חשוב מאוד, ושירות זה מאפשר לשמור על ההיסטוריה המשפחתית מבלי לפגוע במראה הדירה.
 
 
 
חידוש מערכת ישיבה עם שזלונגחידוש מערכת ישיבה עם שזלונג
 
חידוש רהיטים ישנים - כורסה לאחר חידושחידוש רהיטים ישנים - כורסה לאחר חידוש