צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש ספות

 
אם הריפוד נשחק, הקפיצים התבלו, הספוג שקע והכריות כבר מלוכלכות ומעט קרועות – אתם ממש לא חייבים לקנות ספה חדשה. בהליך פשוט של חידוש ספות, ניתן להשיב בקלי-קלות עטרה ליושנה. המומחים של ליפסון עיצובים מספרים מה צריך לעשות כדי ליהנות מרהיט אהוב, ולהקנות לו מראה כמו חדש.
 
 
 
 
מכירים את זה שאתם מזמינים אישי מקצוע הביתה כדי לנקות את הספה באופן מקצועי, אך היא עדיין נראית חיוורת וחסרת חיים? אנחנו בטוחים שכן. עבור אנשים רבים ספות וכורסאות שחוקות הן סיבה לרענן, לשנות ולעצב מחדש את מראה הבית.

עם זאת, פעמים רבות אנחנו קשורים לרהיטים שיש לנו – יש להם ערך רגשי, או שמדובר ברהיט עתיק שקיבלנו בירושה, כך שלמרות שאינו נראה כתמול שלשום, קשה לנו לזרוק אותו. הפתרון במצב כזה הוא חידוש ספות.
 
 
 
חידוש ספות
 
 
 
 

למי חידוש רהיטים מתאים?

 
רוב האנשים שמקבלים הצעת מחיר חידוש ספות, ובוחרים באופציה זו על פני קניית רהיט חדש, מתחלקים ל- 3 קבוצות עיקריות:

  • אנשים שחשוב להם מאוד הנושא האקולוגי
  • אנשים בעלי רהיט מסוים בעל ערך סנטימנטלי, למשל – כאלה שקיבלו רהיט שהגיע בירושה מסבא ומסבתא.
  • חובבי וינטג' – שאוהבים לקנות רהיטי יד שנייה, ולחדש אותם
 
 

מה עושים בהליך עצמו?

 
חידוש רהיטים הופך כל רהיט ישן לפריט מדהים בסלון
 
 
 
 
חידוש, ליטוש ושיפוץ רהיטים עתיקים יכולה להפוך אותם לחדישים ולשמישים. הפעולה מתבצעת על ידי אמנים של ממש, אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בחידוש ספות. הם משוחחים עם הלקוח ומבינים מהם דרישותיו, העדפותיו, טעמו, סגנונו וגם תקציבו.

במקרים רבים, החלפת הספוג או הקפיצים שבספה, היא פעולה שכבר גורמת להרגיש הבדל משמעותי. אבל ברהיטים בעלי ערך רגשי, כדאי להשקיע אפילו יותר – לשייף, ללטש, לצבוע ולרפד מחדש. את העיצוב ניתן לרענן באמצעות בחירה של הצבע והדוגמה של העור / הבד שעוטף את הרהיט, ובכך להפוך אותו לאופנתי ולמתאים גם לתקופתנו.
 
 
 
 

וכמה התענוג עולה?

 
מחיר חידוש ספות תלוי בפרמטרים שונים, ביניהם: סוג וגודל הפריט, החומרים שבהם תבחרו לצורך השדרוג, רמת השיפוץ הרצויה, וכמובן – זמן העבודה הנדרש מבעל המקצוע. טווח המחירים הוא רחב, ויכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים בודדים, תלוי ברמת ההשקעה והיקף השדרוג.

אנחנו בליפסון עיצובים עושים את הכול, על מנת להעניק לכם שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מוצר ברמת גימור מושלמת, ייעוץ מקצועי מרפדים בעלי עשרות שנות ניסיון ומוניטין, וכל זאת – במחירים הוגנים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות חידוש ספות.