צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלפת ספוגים

 
אחד המרכיבים החשובים ביותר של הספות שלנו זה הספוגים. הספוגים הם המעניקים לספה את רכותה, ומצד שני הם גם שקובעים עד כמה מהר תשקע. ככל שהספוג איכותי יותר, כן הספה תהיה רכה מצד אחד, ומצד שני תשמור על המראה הייצוגי שלה לאורך זמן. יחד עם זאת, לא משנה כמה השקענו בספה, בסופו של דבר הזמן והשימוש האינטנסיבי יעשו את שלהם. חשוב לציין כי בכל הנוגע לספות איכותיות, בין אם ספות בד ובין אם ספות עור, עדיף להשקיע בשיקומן מאשר להשקיע בספה חדשה מאיכות ירודה.

הרהיטים שלכם זקוקים לשדרוג ולשיפוץ בידי רפד מומחה? צרו עמנו קשר ונקנה להם
חיים חדשים: 072-3249695

ספה ישנה וטובה מול ספה חדשה מאיכות בינונית

כשאנו מגיעים לאולם תצוגה של חנות רהיטים, הכול נראה זוהר ויפה, והמחירים הנמוכים מושכים אותנו במיוחד. המחשבה הטבעית של הלקוח הממוצע היא "אני יכול לקנות את הספה היפה הזו במחיר זול כל כך, זה לבטח ישדרג את מראה הסלון שלי". הבעיה היא שצריך להסתכל לא רק על המראה של הסלון החדש, אלא לחשוב קדימה, איך ייראה בעוד כמה שנים. במרבית המקרים אותם סלונים זולים מאבדים את המראה המלבב שלהם כבר אחרי חצי שנה של שימוש אינטנסיבי, ואחרי שנה אתם כבר מזעיקים נגר שיחבר לכם חלק שנפל. מסיבה זו, לפני שאתם מתפתים למציאות מפוקפקות, תחשבו על שיקומו של הסלון שלכם.

לעיתים קורה שהריפוד החיצוני נשמר בצורה מצוינת, אך יש צורך דחוף בהחלפת ספוגים. פעולה פשוטה זו תחזיר לסלון שלכם את המראה החדש והרענן שאתם מחפשים ותמורת סכום כסף נמוך בהרבה. הספה הישנה והטובה שלכם תמשיך לשמש אתכם זמן רב.
 
 
 

גם כאן - שירות ואיכות מעל לכל

 
כאמור, אנשים פונים לשירותי שיקום רהיטים בכלל ולהחלפת ספוגים בפרט בכדי להחזיר לרהיטים הישנים שלהם את התכונות שאפיינו אותם בעבר. מסיבה זו חשוב ביותר לוודא שהעבודה מתבצעת מחומרים איכותיים. ספוגים מתאימים ברמה גבוהה יעניקו לספה הישנה מראה של ספה חדשה, והספה המחודשת תשמש אתכם עוד שנים ארוכות.
 
 
 
החלפת ספוגים
 
 
 
 
איכות העבודה אינה יורדת בחשיבותה מאיכות החומרים. החלפת ספוגים בספות צריכה להתבצע בצורה עדינה וברמת גימור מושלמת כדי לא לפגוע לא במבנה של הספה ולא במראה שלה. פנייה לאנשי מקצוע לא רציניים עלולה לגרום לעוגמת נפש לא מעטה.
 

החלפת ספוגים בליפסון עיצובים

 
ליפסון עיצובים מתמחה במתן שירותי חידוש לספות ולרהיטים. במסגרת השירות, אנו מציעים לכם להחליף ספוגים בספה הישנה שלכם. החלפת ספוגים מובילה לשיפור המראה החיצוני של הספה בכך שהיא לא נראית שקועה ומצד שני, הספה הופכת להיות נוחה יותר לישיבה. אנו משתמשים בספוגים איכותיים במיוחד ומתמחים בתחום כבר שנים רבות. העבודה מתאפיינת ברמת גימור גבוהה במיוחד, וכך אתם מקבלים ספה חדשה אך מוכרת במחיר סמלי. זכרו כי תמיד עדיף להשקיע בשיפוץ של מוצר איכותי וישן מאשר לקנות מוצר חדש מאיכות ירודה.