צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדי ריפוד לספות

 
 
 
מרבית האנשים שקונים ספות ומערכות ישיבה עושים זאת מתוך ידיעה שמדובר בקנייה לטווח ארוך. המציאות היא כי מרבית האנשים ירכשו ספות ומערכות ישיבה פעם – פעמיים במהלך חייהם, ורק מעטים הם אלו אשר יחליפו לחלוטין את הספות שלהם לעיתים תדירות יותר. בכל זאת, גם מי שלא מתכוון להחליף את הספות שרכש בחדשות, יחדש אחת לתקופה את בדי הריפוד לספות. כי לא משנה עד כמה יקפיד על תחזוקתם וניקיונם, דינם הוא להישחק, להתלכלך ולהתבלות.
 
 
 
בדי ריפוד לספות
 
 
 
 

כל הבעיות האפשריות עם בדי ריפוד לספות

 
  • בדי ריפוד לספות יספגו את כל כתמי המזון והשתייה שנשפכו לנו (או לאורחינו) כאשר אכלנו בסלון.
  • אם יש לנו ילדים קטנים בבית, בדי ריפוד לספות גם יתלכלכו מבוץ ומחול מסוליות הנעליים, מצבעי גואש וצבעים אחרים, משאריות קיא, דם, נזלת והפרשות אחרות.
  • גם אם נימנע מאכילה, משתייה ומהושבת הילדים על הספות, בדי הריפוד לספות תמיד יספגו כתמי זיעה ושומן שנמצאים באופן קבוע בעור שלנו.
  • בדי ריפוד לספות שחשופים לקרינת השמש יכולים לדהות ולאבד את צבעם החד והבוהק. הללו יכולים גם להישחק ולהיקרע, בין אם בעקבות שימוש חריג וחד פעמי ובין אם בעקבות שימוש שוטף.
 

אל תאמרו נואש...

 
למרות שלל הצרות הרבות והמגוונות שעלולות לפקוד את הספות שלכם במשך הזמן, לא כל בעיה הינה חסרת פתרון. לא בכל מקרה הפתרון היחידי הוא לזרוק את הספות ולקנות חדשות, ובפעמים רבות כל מה שדרוש הוא ניקוי מקצועי או חידוש בדי הריפוד לספות.

באמצעות ניקוי ריפודים מקצועי תוכלו להסיר גם את הכתמים העמוקים והעקשניים ביותר שדבקו בבד הספות שלכם. ואם מדובר בנזקים כבדים יותר, כמו דהיית צבע, שחיקה או קרעים, החלפת הבדים תאפשר לכם ליהנות מספות חדשות בעלות נמוכה במיוחד. במקום לקנות ספות חדשות תוכלו להחליף רק את הבד. החלפת בדים לספות המתבצעת על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים, תגרום לכל אחד לחשוב שמדובר בספות חדשות, כשלמעשה זהו רק הבד שהשתנה.
 
בדי ריפוד לספות קובעים את נוחות הישיבה ומראה הספה
 

בדים לספות - טיפול מקצועי

 
אם גם הספות שלכם זקוקות לחידוש ולרענון, הגעתם למקום הנכון. מרפדיית ליפסון עיצובים מתמחה בחידוש ובהחלפת בדי ריפוד לספות ותשמח להעניק גם לספות שלכם מראה חדש ורענן, עד כי אפילו אתם תתקשו לזהות שמדובר בספות הישנות שלכם. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מלמעלה מ-35 שנות ניסיון ומוניטין, מצוות מקצועי ומיומן ומעבודה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.