צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדי ריפוד

 

הבעייתיות של בדי ריפוד רחבי העולם

 
כל מערכות הישיבה שלנו שעולות כסף רב בסופו של דבר יכולות להיהרס בגלל הריפוד. הריפוד הוא זה שסופג את כל הכתמים שהילדים שלנו משאירים, מאוכל שהם אוכלים בסלון וגם בשולחן האוכל כאשר המזון והשתייה מגיעים עד לריפוד של הכיסאות.

כתמי שמן וגם קריעה של ריפוד, אאבק רב שמצטבר ומשנה את הצבע, בסופו של דבר מערכת ישיבה לא תהיה שווה הרבה בלי ריפוד מעוצב וכך אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מחליפים מערכות ישיבה אחרי כמה שנים כאשר הם לא נראות כמו שקנינו אותם. לפני שאתם מחליפים את מערכת הישיבה, אנחנו בליפסון עיצובים נשמח לספק פתרון אחר ומשתלם הרבה יותר.
 

בדי ריפוד איכותיים בהתאמה מדויקת לכל פריט

 
 
לפני שמחליפים את כל מערכת הישיבה, את הספה האהובה עליכם או את כורסת ה-וינטאג' שממש לא היה קל להשיג, אפשר פשוט להחליף את הריפוד. יש הרבה ריפודים איכותיים שאפשר להחליף ומלאכת ההחלפה היא לא מלאכה פשוטה.

ברגע שמקצוענים מבצעים את ההחלפה בצורה נכונה ומדויקת אין מקום לדאגה וככה גם התוצר נראה חדש לגמרי. החלפת ריפוד צריכה להתחשב בכל המאפיינים של מערכת הישיבה, להתחשב בשימושים שלה וברצון של הלקוח, כאשר כל הפרמטרים האלו בסופו של דבר יוצרים רהיט שנראה חדש לחלוטין.
 
 
 
בדי ריפוד
 
 
 
 
 

כיצד מבצעים התאמת ריפוד בצורה מקצועית ואיכותית?

 
  • כדי להתאים בדי ריפוד יש צורך להשתמש בבדים איכותיים בלבד. יש ריפודים שונים החל מריפוד מעור יוקרתי, ריפוד בד, ריפוד דמוי עור, ריפוד קפיטונאז' ועוד רבים אחרים. לכל ריפוד יש את המאפיינים שלו ומלבד ההתחשבות בהעדפה של הלקוח יש צורך להסביר לו גם על דרך התחזוקה של כל ריפוד, כיצד למנוע שחיקה שלו ודהיית צבע עם השנים וכולה. שימוש בבדים איכותיים הוא תנאי הכרחי ליצירת מוצר איכותי בסופו של דבר.

  • גם אם בדי ריפוד יהיו איכותיים ביותר עדיין נדרשת התאמה מדויקת ביותר לכל פריט. יש מערכות ישיבה בגדלים שונים, שרפרפים בגבים ובצורות שונות וכמובן כורסאות שיש לכל אחת מהן עיצוב מיוחד. כדי להצליח לעמוד במשימה ולספק ריהוט חדש לכל אחד יש צורך בידע רב בהתאמת הריפוד, הדבקה נכונה שלו, כך שהוא לא יהיה רק מעוצב אלא גם נוח.

  • מלבד בדי ריפוד איכותיים כדי לבצע שדרוג של הרהיטים אצלנו בליפסון עיצובים מבצעים חידוש של העץ או של המתכת וכך כל פריט ייראה כאילו זה הרגע נולד מחדש.
 
 

אנחנו בליפסון עיצובים מחכים לכם

 
ליפסון עיצובים כבר למעלה משלושים וחמש שנים מתעסקים רפדים מקצועיים שנותנים תמיד את כל מה שהלקוח צריך. בשירותים שלנו ניתן למצוא ריפודים מכל הסוגים ובכל הגווים, החלפת ספוגים לריפודים ישנים, ריפודי עור, ריפודי בד, תיקוני עץ, תיקון של הריפוד הישן כמובן צביעה.

אצלנו למרות שהטיפול הכי איכותי בשום בלי צל של ספק המחירים יהיו הכי משתלמים בהתחייבות.